Побоювання авіакомпаній щодо розгортання 5G можуть нарешті припинитися
Побоювання авіакомпаній щодо розгортання 5G можуть нарешті припинитися ...

Занепокоєння щодо того, що сигнали 5G можуть спричинити масові затримки рейсів, здається, нарешті вичерпано, оскільки Delta модернізувала свої літаки, щоб уникнути перешкод.

Поліція Нью-Йорка охоронятиме вечірки до Дня праці за допомогою дронів спостереження
Поліція Нью-Йорка охоронятиме вечірки до Дня праці за допомогою дронів спостереження ...

Якщо на цих вихідних у Нью-Йорку, присвяченому Дню праці/J'Ouvert/West Indian Day Parade, у Нью-Йорку літає безпілотник, це може бути поліція, оскільки поліція Нью-Йорка, очевидно, наділила себе повноваженнями стежити за містом таким чином.

Apple тестує 3D-друк для виробництва нових Apple Watch
Apple тестує 3D-друк для виробництва нових Apple Watch ...

Повідомляється, що Apple тестує технологію 3D-друку для виготовлення корпусу майбутніх Apple Watch Series 9. Bloomberg повідомив, що Apple запровадить 3D-друк для виробництва інших продуктів, якщо початкові тести пройдуть добре. Відповідно до звіту, компанія ще не змогла масово виробляти надруковані на 3D-принтері алюмінієві корпуси, які використовуються в лінійці Mac і iPad від Apple.

Поліція викрила підпільний кол-центр на 50 робочих місць
Поліція викрила підпільний кол-центр на 50 робочих місць ...

В офісі, облаштованому в приміщенні одного з торговельних центрів Полтави, слідчі поліції виявили близько 50 робочих місць для "операторів".

Дрон зі штучним інтелектом переміг пілотів-чемпіонів серед людей
Дрон зі штучним інтелектом переміг пілотів-чемпіонів серед людей ...

Розроблений дослідниками Цюріхського університету, ШІ Swift виграв 15 із 25 гонок проти чемпіонів світу та пройшов найшвидше коло на трасі, де дрони розвивають швидкість 50 миль/год (80 км/год) і витримують прискорення до 5g, достатньо, щоб багато людей втрачають свідомість.

Бот Ernie від Baidu піднявся на вершину магазину додатків Apple у Китаї
Бот Ernie від Baidu піднявся на вершину магазину додатків Apple у Китаї ...

Китайський технологічний гігант Baidu оголосив у четвер, що його бот Ernie, схожий на ChatGPT, тепер відкритий для громадськості. Це стало сигналом зеленого світла з боку Пекіна та ще одним свідченням більш м’якої політичної позиції щодо штучного інтелекту.

Псевдооператор мобільного зв’язку ошукав жінку на понад 48 тисяч гривень
Псевдооператор мобільного зв’язку ошукав жінку на понад 48 тисяч гривень ...

Поліцейські застерігають громадян від шахраїв, які представляються працівниками компаній мобільного зв’язку і випитують секретні дані й паролі з смс-повідомлень під приводом «підключення роумінгу» чи інших мобільних послуг.

ООН: банди змушують сотні тисяч людей займатися кіберзлочинністю в Південно-Східній Азії
ООН: банди змушують сотні тисяч людей займатися кіберзлочинністю в Південно-Східній Азії ...

Згідно зі звітом ООН, сотні тисяч людей стали жертвами торгівлі людьми та були змушені працювати в онлайн-шахрайських операціях у Південно-Східній Азії, якими керують злочинні угруповання .

Чоловік вкрав з банківських карток матері майже 300 тисяч гривень
Чоловік вкрав з банківських карток матері майже 300 тисяч гривень ...

На рахунку зловмисника 10 епізодів викрадення коштів з рахунків жінки. 9 лютого до відділення поліції №1 Криворізького РУП з письмовою заявою звернулась 57-річна жінка. Вона повідомила, що на протязі двох місяців з її банківських карток списуються гроші, хто їх списує вона не знає.

Автоматизація Google Home залишила позаду можливих конкурентів "розумним" оселям
Автоматизація Google Home залишила позаду можливих конкурентів "розумним" оселям ...

Нові можливості автоматизації, які з’являються в додатку Home — і ще більш просунуті в редакторі сценаріїв — знову ставлять Google попереду конкурентів.

1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10