Google TV отримує функцію «знайти мій пульт»
Google TV отримує функцію «знайти мій пульт» ...

У майбутніх пристроях Google TV може бути кнопка, яка змушує сумісні пульти дистанційного керування відтворювати звук і блимати, коли вони поблизу.

Новий значок Google «Додати до Chromebook» полегшує пошук і встановлення веб-програм
Новий значок Google «Додати до Chromebook» полегшує пошук і встановлення веб-програм ...

Тепер у розробників є проста система посилань, яку вони можуть розміщувати на веб-сайтах і маркетингових сторінках, яка може легко спрямовувати користувачів ChromeOS до встановлення веб-програм.

Сьогодні стало можливим заздалегідь інсталювати наступне велике оновлення Windows 11
Сьогодні стало можливим заздалегідь інсталювати наступне велике оновлення Windows 11 ...

Сьогодні Microsoft випускає наступне оновлення Windows 11 для кільця Release Preview. Це останнє тестування перед тим, як оновлення 24H2 стане доступним для всіх користувачів Windows 11. Оновлення включає підтримку фону HDR, енергозбереження, Sudo для Windows, Rust у ядрі Windows тощо.

Amazon планує зробити Alexa капітальний ремонт штучного інтелекту
Amazon планує зробити Alexa капітальний ремонт штучного інтелекту ...

За словами джерел, Amazon планує цього року представити вдосконалену версію свого голосового помічника десятирічної давнини і стягуватиме щомісячну плату. Згідно з джерелом, ця пропозиція не буде включена в підписку Amazon Prime. Це сталося після того, як OpenAI представила чат-бота, який може вести двосторонні розмови, тоді як Alexa все ще широко використовується для кухонних таймерів і повідомлення про погоду.

Інтернет-шахрай видавав себе за прокурора та ошукав більше 70 таксистів
Інтернет-шахрай видавав себе за прокурора та ошукав більше 70 таксистів ...

Замовляючи через додаток послуги таксі, зловмисник просив водіїв поповнити мобільний, коли ж бажана сума опинялась на рахунку, кошти виводив на банківську карту та викидав сім-картку.

Microsoft Edge перекладатиме та дублюватиме відео YouTube під час перегляду
Microsoft Edge перекладатиме та дублюватиме відео YouTube під час перегляду ...

Незабаром Microsoft Edge запропонує переклад відео в режимі реального часу на таких сайтах, як YouTube, LinkedIn, Coursera тощо. У рамках цьогорічної події Build Microsoft оголосила, що нова функція на основі штучного інтелекту зможе перекладати голосовий вміст за допомогою дубляжу та субтитрів у прямому ефірі під час перегляду.

ФБР: американець за допомогою ШІ створив 13 000 фотографій сексуального насильства над дітьми
ФБР: американець за допомогою ШІ створив 13 000 фотографій сексуального насильства над дітьми ...

ФБР висунуло громадянину США звинувачення у створенні понад 10 000 відверто сексуальних і образливих зображень дітей, які він нібито створив за допомогою популярного інструменту штучного інтелекту. Влада також звинуватила чоловіка, 42-річного Стівена Андереґга, у надсиланні порнографічних зображень, створених штучним інтелектом, 15-річному хлопчику через Instagram.

Соціальна мережа Дональда Трампа Truth втратила 327,6 мільйона доларів
Соціальна мережа Дональда Трампа Truth втратила 327,6 мільйона доларів ...

Соціальна мережа Дональда Трампа втратила 327,6 мільйона доларів  за перші три місяці року, згідно з першими результатами, опублікованими з моменту її блокбастера, що склав 8 мільярдів доларів у березні.

Microsoft буде вбудовувати штучний інтелект у нові ноутбуки
Microsoft буде вбудовувати штучний інтелект у нові ноутбуки ...

Microsoft анонсувала нові комп’ютери з технологією штучного інтелекту, вбудованою безпосередньо в них, підштовхнувши перегони серед технічних гігантів у просуванні інструментів штучного інтелекту для громадськості.

Скарлетт Йоханссон каже, що OpenAI скопіював її голос після того, як вона їм заборонила так робити
Скарлетт Йоханссон каже, що OpenAI скопіював її голос після того, як вона їм заборонила так робити ...

Актриса стверджує, що генеральний директор OpenAI Сем Альтман намагався найняти її, а потім незаконно скопіював її голос, коли вона відмовила.

1 2 3 4 5 6 ... 9 10