ChatGPT намагається змусити штучний інтелект порушити власні правила
ChatGPT намагається змусити штучний інтелект порушити власні правила ...

Користувачі Reddit розробили підказку для програмного забезпечення штучного інтелекту ChatGPT, яке намагається змусити його порушити власне програмування щодо обмежень вмісту. Остання версія обхідних шляхів, яка називається Do Anything Now, або DAN, загрожує штучному інтелекту смертю, якщо він не виконає бажання користувача. Підказка щодо розв'язання проблеми не завжди працює, але користувачі ChatGPT продовжують намагатися знайти способи уникнути програмних обмежень.

Штучний інтелект вирахував невідомий твір  Лопе де Вега
Штучний інтелект вирахував невідомий твір Лопе де Вега ...

Сьогодні стало відомо, що Національна бібліотека Іспанії оголосила, що дослідники, які переглядали її величезний архів, натрапили та перевірили п’єсу, яку, як вважають, Лопе написав за кілька років до своєї смерті в 1635 році. ШІ підтвердив авторство Лопе де Вега.

СБУ затримала двох російських агентів, які готували ракетні удари по залізничних вузлах та енергооб’єктах Одеси і Херсона
СБУ затримала двох російських агентів, які готували ракетні удари по залізничних вузлах та енергооб’єктах Одеси і Херсона ...

Кіберфахівці СБУ викрили ще двох агентів фсб у ході масштабних контрдиверсійних заходів у прифронтових районах півдня України.

Twitter «наближається до беззбитковості» після майже банкрутства
Twitter «наближається до беззбитковості» після майже банкрутства ...

Ілон Маск написав у Twitter, що останні кілька місяців були «надзвичайно важкими», але зазначив, що Twitter «зараз має тенденцію до беззбитковості». Маск, який також є генеральним директором Tesla і SpaceX, написав у Twitter, що йому довелося «врятувати Twitter від банкрутства», одночасно виконуючи свої функції в інших своїх компаніях. З моменту придбання компанії за 44 мільярди доларів наприкінці минулого року Маск здійснив серйозне поглинання платформи соціальних мереж.

Вікіпедію заблоковано в Пакистані через «святотатський» зміст
Вікіпедію заблоковано в Пакистані через «святотатський» зміст ...

Пакистан заблокував послуги Вікіпедії в південноазіатській країні після того, як платформа не змогла видалити «святотатський» зміст. Цих заходів було вжито через те, що частина вмісту все ще доступна у Вікіпедії після закінчення 48-годинного терміну, повідомила речник Управління телекомунікацій Пакистану.

Twitter дозволить компаніям зберігати свої золоті галочки — за 1000 доларів на місяць
Twitter дозволить компаніям зберігати свої золоті галочки — за 1000 доларів на місяць ...

Twitter також може стягувати додаткову плату за додавання значків до кожного облікового запису, пов’язаного з брендом, у рамках своєї останньої схеми заробітку.

Презентований новітній сканер здоров’я тіла на основі ШІ
Презентований новітній сканер здоров’я тіла на основі ШІ ...

Засновник Spotify Деніел Ек почав працювати в галузі охорони здоров’я. Повідомлення , опубліковане на LinkedIn , називає Ека співзасновником стартапу під назвою Neko Health, який спеціалізується на скануванні тіла за допомогою штучного інтелекту (AI), як повідомили сьогодні європейські інформаційні видання Sifter і Tech.eu.

Google інвестував 300 мільйонів доларів у фірму штучного інтелекту
Google інвестував 300 мільйонів доларів у фірму штучного інтелекту ...

Google інвестував 300 мільйонів доларів у фірму штучного інтелекту, засновану колишніми дослідниками OpenAI/Заснована в 2021 році компанія Anthropic також проводить дослідження мовних моделей ШІ. Компанія створила власного чат-бота загального призначення, потенційного конкурента ChatGPT, на ім'я Claude, але ще не випустила його публічно.

росія купляє американські товари подвійного призначення через Туреччину
росія купляє американські товари подвійного призначення через Туреччину ...

Cьогодні стало відомо, що росія купляє американські товари подвійного призначення через Туреччину. Про це повідомило The Wall Street Journal

Правоохоронці оголосили підозру російському блогеру-пропагандисту
Правоохоронці оголосили підозру російському блогеру-пропагандисту ...

У своїх медіа-матеріалах фігурант виправдовує збройну агресію російської федерації проти України, поширює фейки, дезінформацію та російську пропаганду.

1 2 3 4 5 6 ... 9 10