Нова функція захисту від крадіжок Android тестується просто зараз
Нова функція захисту від крадіжок Android тестується просто зараз ...

Зараз Google тестує функції автоматичного виявлення крадіжки Android 15, про які було оголошено на конференції розробників I/O у травні. Компанія вибрала Бразилію для проведення початкових тестових майданчиків через відгуки користувачів у цій країні, яка, очевидно, є осередком розкрадання смартфонів.

Стало можливим встановити бета-версії iOS 18 і iPadOS для розробників
Стало можливим встановити бета-версії iOS 18 і iPadOS для розробників ...

Після довгої та захопливої події Apple представила бета-версію iOS 18 для розробників — і, як і її попередник, вона доступна всім, включно з не розробниками, безплатно. Якщо ви хочете випробувати ранню версію нової ОС, у нас є вказівки щодо її встановлення на ваш iPhone або iPad.

Ілон Маск відкликав свій позов проти OpenAI і Сема Альтмана
Ілон Маск відкликав свій позов проти OpenAI і Сема Альтмана ...

Ілон Маск відкликав свій позов проти OpenAI, виробника онлайн-чат-бота ChatGPT, за день до того, як суддя штату Сан-Франциско мав розглянути питання про його звільнення.

Apple використовувала допомогу Google для навчання своїх моделей ШІ
Apple використовувала допомогу Google для навчання своїх моделей ШІ ...

Генеральний директор Apple Тім Кук оголосив про ефектну угоду з OpenAI щодо включення її потужної моделі штучного інтелекту до складу голосового помічника Siri. Але в технічному документі Apple, опублікованому після події, дрібним шрифтом зазначено, що Google Alphabet став ще одним переможцем у спробі компанії Купертіно, Каліфорнія, наздогнати ШІ.

Meta не підтримає позов проти закону про безпеку дітей
Meta не підтримає позов проти закону про безпеку дітей ...

Після того, як минулого місяця Меріленд підписав масштабний новий закон про посилення захисту дітей в Інтернеті, юридична фірма, яка представляє Meta в приватному порядку, надала одному чиновнику несподівані запевнення. Гігант соціальних медіа не підтримає спробу заблокувати цей захід у суді, написав юрист фірми Rifkin Weiner Livingston у раніше невідомому електронному листі до штату Меріленд.

Інтернет-шахраї під час блекаутів продали неіснуючих генераторів майже на мільйон гривень
Інтернет-шахраї під час блекаутів продали неіснуючих генераторів майже на мільйон гривень ...

З листопада 2022 року злочинна організація скоювала шахрайства шляхом продажу генераторів на спеціально створених веб-сайтах в Інтернет-мережі. Відтепер фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі.

США розгортає новий тип кіберракетного підрозділу в рамках альянсу Aukus
США розгортає новий тип кіберракетного підрозділу в рамках альянсу Aukus ...

Нещодавно створена багатопрофільна оперативна група (MDTF) армії США в Тихому океані є абсолютно новим типом військового підрозділу. Озброєний набором передових технологій, таких як висотні повітряні кулі, ракети Precision Strike, підрозділи кібервійни та безпілотні системи, MDTF є першим реальним проявом Оборонного пакту – Aukus.

Кіберполіцейські викрили зловмисника, який допомогав російським хакерам атакувати підприємства у Нідерландах та Бельгії
Кіберполіцейські викрили зловмисника, який допомогав російським хакерам атакувати підприємства у Нідерландах та Бельгії ...

Кіберполіцейські та слідчі Нацполіції встановили особу киянина, який на замовлення членів російського хакерського угруповання маскував вірус-шифрувальник під виглядом безпечних файлів.

Автономна програма Apple Passwords синхронізується на iOS, iPad, Mac і Windows
Автономна програма Apple Passwords синхронізується на iOS, iPad, Mac і Windows ...

На WWDC 2024 Apple показала нову програму Passwords, яка розширює наявні функції iCloud Keychain і синхронізує ваші паролі на більшій кількості пристроїв. Тепер, завдяки Passwords, Apple випускає окрему програму для керування паролями та ключами доступу на більшій кількості пристроїв, включаючи гарнітуру Apple Vision Pro, а також комп’ютери Mac, iPhone та iPad. Він також синхронізується з ПК через програму iCloud для Windows.

Ілон Маск погрожує заборонити своїм компаніям пристрої Apple
Ілон Маск погрожує заборонити своїм компаніям пристрої Apple ...

Генеральний директор Tesla Ілон Маск пригрозив заборонити використання пристроїв Apple у своїх компаніях. Apple оголосила про партнерство з OpenAI на своїй щорічній конференції розробників, і Маск назвав співпрацю «неприйнятним порушенням безпеки». Apple заявила, що її голосовий помічник Siri зможе підключатися до генеративного чат-бота OpenAI ChatGPT. У користувачів запитуватимуть дозвіл, а їхні запити та інформація не реєструватимуться.

1 2 3 4 5 6 ... 9 10