Дрон зі штучним інтелектом переміг пілотів-чемпіонів серед людей
Дрон зі штучним інтелектом переміг пілотів-чемпіонів серед людей ...

Розроблений дослідниками Цюріхського університету, ШІ Swift виграв 15 із 25 гонок проти чемпіонів світу та пройшов найшвидше коло на трасі, де дрони розвивають швидкість 50 миль/год (80 км/год) і витримують прискорення до 5g, достатньо, щоб багато людей втрачають свідомість.

Бот Ernie від Baidu піднявся на вершину магазину додатків Apple у Китаї
Бот Ernie від Baidu піднявся на вершину магазину додатків Apple у Китаї ...

Китайський технологічний гігант Baidu оголосив у четвер, що його бот Ernie, схожий на ChatGPT, тепер відкритий для громадськості. Це стало сигналом зеленого світла з боку Пекіна та ще одним свідченням більш м’якої політичної позиції щодо штучного інтелекту.

Псевдооператор мобільного зв’язку ошукав жінку на понад 48 тисяч гривень
Псевдооператор мобільного зв’язку ошукав жінку на понад 48 тисяч гривень ...

Поліцейські застерігають громадян від шахраїв, які представляються працівниками компаній мобільного зв’язку і випитують секретні дані й паролі з смс-повідомлень під приводом «підключення роумінгу» чи інших мобільних послуг.

ООН: банди змушують сотні тисяч людей займатися кіберзлочинністю в Південно-Східній Азії
ООН: банди змушують сотні тисяч людей займатися кіберзлочинністю в Південно-Східній Азії ...

Згідно зі звітом ООН, сотні тисяч людей стали жертвами торгівлі людьми та були змушені працювати в онлайн-шахрайських операціях у Південно-Східній Азії, якими керують злочинні угруповання .

Чоловік вкрав з банківських карток матері майже 300 тисяч гривень
Чоловік вкрав з банківських карток матері майже 300 тисяч гривень ...

На рахунку зловмисника 10 епізодів викрадення коштів з рахунків жінки. 9 лютого до відділення поліції №1 Криворізького РУП з письмовою заявою звернулась 57-річна жінка. Вона повідомила, що на протязі двох місяців з її банківських карток списуються гроші, хто їх списує вона не знає.

Автоматизація Google Home залишила позаду можливих конкурентів "розумним" оселям
Автоматизація Google Home залишила позаду можливих конкурентів "розумним" оселям ...

Нові можливості автоматизації, які з’являються в додатку Home — і ще більш просунуті в редакторі сценаріїв — знову ставлять Google попереду конкурентів.

Хакери навчилися організовувати атаки чат-ботів - NCSC
Хакери навчилися організовувати атаки чат-ботів - NCSC ...

Британське агентство з кібербезпеки попередило, що хакери можуть маніпулювати чат-ботами, щоб спричинити жахливі наслідки в реальному світі.

США стверджують, що разом із партнерами зламали сумнозвісну хакерську мережу Qakbot
США стверджують, що разом із партнерами зламали сумнозвісну хакерську мережу Qakbot ...

Влада США заявила, що міжнародна правоохоронна операція знищила сумнозвісну платформу зловмисного програмного забезпечення Qakbot, яку широко використовували кіберзлочинці в різноманітних фінансових злочинах.

Жінка хотіла придбати товар через мережу Інтернет і втратила гроші
Жінка хотіла придбати товар через мережу Інтернет і втратила гроші ...

Аферисти щодня видумують все нові шахрайські схеми, за допомогою яких привласнюють гроші мирного населення. Однак є шахраї, які діють за вже провіреними схемами.

Meta закриває майже 9000 облікових записів у Facebook та Instagram, пов’язаних із китайською кампанією «Spamouflage»
Meta закриває майже 9000 облікових записів у Facebook та Instagram, пов’язаних із китайською кампанією «Spamouflage» ...

Згідно з даними компанії , Meta закрила близько 9000 облікових записів, груп і сторінок у Facebook і Instagram , пов’язаних із китайською мережею політичного спаму, яка була націлена на користувачів в Австралії та інших частинах світу. Meta почала досліджувати так звану мережу Spamouflage після того, як кілька дослідницьких груп, включаючи Австралійський інститут стратегічної політики (Aspi), вперше виявили кампанію іноземного впливу .

1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10