Стало можливо керувати видаленими файлами на Chromebook
Стало можливо керувати видаленими файлами на Chromebook ...

Подібно до комп’ютерів з Windows і macOS, Chromebook обробляє видалення файлів у два етапи. Спочатку файли фактично не видаляються, навіть якщо вони зникають із поля зору. Вони зберігаються в тому, що називається смітником, на випадок, якщо вони вам колись знадобляться назад, а потім автоматично стираються через певний час. Однак, якщо ви маєте справу з конфіденційною інформацією або продаєте свій пристрій, ви також можете остаточно стерти їх.

WhatsApp спрощує ідентифікацію та вихід із підозрілих групових чатів
WhatsApp спрощує ідентифікацію та вихід із підозрілих групових чатів ...

Нова «контекстна картка» допоможе користувачам уникнути потенційних шахраїв, які намагаються додати їх до нового групового повідомлення.

Мінюст США стверджує, що припинило спецоперацію впливу російських соціальних мереж
Мінюст США стверджує, що припинило спецоперацію впливу російських соціальних мереж ...

Міністерство юстиції США заявило, що зірвало російську операцію, яка використовувала підроблені облікові записи в соціальних мережах, вдосконалені штучним інтелектом, для таємного поширення прокремлівських повідомлень у Сполучених Штатах і за кордоном. Ця новина з’явилася за чотири місяці до президентських виборів у США, які, як вважають експерти з безпеки, стануть об’єктом як хакерських хакерів, так і прихованих спроб впливу на соціальні мережі з боку іноземних ворогів.

Поділ Яндекса завершився
Поділ Яндекса завершився ...

Угода про розподіл активів російської технологічної компанії Яндекс (YNDX.O) було завершено, коли російський консорціум інвесторів придбав основну частину бізнесу Яндекса готівкою та акціями на суму близько 5,4 мільярда доларів. Поділ знаменує кінець іноземного володіння Яндексом, який часто називають «російським Google», потенційно посилюючи контроль Кремля над інтернет-простором у Росії, а також завершуючи найбільший корпоративний вихід з Росії з моменту вторгнення Москви в Україну понад два роки тому.

Alibaba робить ставку на інструменти штучного інтелекту для закордонних продавців
Alibaba робить ставку на інструменти штучного інтелекту для закордонних продавців ...

Китайський технологічний гігант Alibaba використовує генеративні інструменти на основі штучного інтелекту, щоб допомогти транскордонним продавцям із перекладом, створенням контенту та поверненням продуктів, сказав віцепрезидент групи Кайфу Чжан.

Meta кардинально придушить контент антисионістів
Meta кардинально придушить контент антисионістів ...

Мета заявила, що почне видаляти більше публікацій, спрямованих на «сіоністів», де цей термін використовується для позначення євреїв та ізраїльтян, а не для прихильників політичного руху.

Викрадали банківські картки та телефони у загиблих воїнів: в Україні затримали шахраїв
Викрадали банківські картки та телефони у загиблих воїнів: в Україні затримали шахраїв ...

За такою схемою зловмисники заволоділи майже 1,5 млн гривень з рахунків загиблих героїв. Встановлена причетність фігурантів до понад 20 злочинних епізодів.

Покращений інструмент стирання YouTube легко видаляє захищену авторським правом музику з відео
Покращений інструмент стирання YouTube легко видаляє захищену авторським правом музику з відео ...

Інструмент тепер використовує алгоритм на основі штучного інтелекту, щоб допомогти творцям вимкнути захищений авторським правом матеріал, не впливаючи на інший звук у своїх відео.

Тепер вже можливо створити PDF-файли на iPhone за допомогою Notes
Тепер вже можливо створити PDF-файли на iPhone за допомогою Notes ...

Тепер вже не потрібна окрема програма, щоб створити PDF-файл на iPhone.

Apple Watch Series 10 можуть отримати ультрарозмірний екран
Apple Watch Series 10 можуть отримати ультрарозмірний екран ...

Apple Watch, які заздрять екрану Apple Watch Ultra: Apple Watch Series 10 — може отримати такий самий розмір екрана, як 49-міліметровий годинник компанії для вуличних годинників. Це на додаток до інших можливих удосконалень, як-от тонший корпус і новий чіп, який міг би «закласти основу для деяких покращень штучного інтелекту в майбутньому», згідно з останнім інформаційним бюлетенем Power On від Марка Гурмана для Bloomberg .

1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 9 10