GM досліджує використання ChatGPT в автомобілях
GM досліджує використання ChatGPT в автомобілях ...

General Motors Co (GM.N) вивчає можливості використання ChatGPT у рамках ширшої співпраці з Microsoft Corp (MSFT.O) , повідомив Reuters керівник компанії. «ChatGPT буде присутній у всьому», — сказав минулого тижня в інтерв’ю віцепрезидент GM Скотт Міллер.

Уряд США втручається в долю збанкрутілого SVB, власники матимуть доступ до своїх грошей
Уряд США втручається в долю збанкрутілого SVB, власники матимуть доступ до своїх грошей ...

Регулятори схвалили плани підтримки як вкладників, так і фінансових установ, пов’язаних з Silicon Valley Bank. Офіційні особи розблокують як SVB, так і Signature Bank, гарантуючи, що вкладники матимуть повний доступ до своїх коштів у понеділок. Федеральна резервна система втрутилася з окремою установою, яка надаватиме позики до одного року установам, які постраждали від банкрутства банків.

Як сьогодні  подивитися церемонію вручення премії Оскар 2023
Як сьогодні подивитися церемонію вручення премії Оскар 2023 ...

Якщо ви хочете сьогодні подивитися в прямому ефірі 95-у щорічну церемонію вручення премії «Оскар», ось як і коли ви можете це зробити. .

Сьогодні Всесвітній день боротьби із кібер-цензурою
Сьогодні Всесвітній день боротьби із кібер-цензурою ...

Щороку 12 березня відзначають Всесвітній день боротьби із кібер-цензурою (World Day Against Cyber ​​Censorship). Цей день був створений для підтримки єдиного Інтернету без обмежень.

Крах Silicon Valley Bank спричинив згортання більшості американських стартапів
Крах Silicon Valley Bank спричинив згортання більшості американських стартапів ...

Молоді компанії намагалися отримати свої гроші з банку, який був центральним для індустрії стартапів. Деякі сказали, що не зможуть нарахувати зарплату виконавцям.

Бізнес доставки дронами Amazon не може розпочатися, оскільки закони гальмують процес
Бізнес доставки дронами Amazon не може розпочатися, оскільки закони гальмують процес ...

Amazon Prime Air має амбітні цілі щодо поставок на 2022 рік, але компанії ще належить усунути регуляторні перешкоди, необхідні для розвитку бізнесу. Щоб отримати схвалення FAA, Prime Air має виконати кілька сотень годин польоту без будь-яких інцидентів, а потім надати дані в агентство. За словами людей, обізнаних з цим питанням, в одному з двох тестових закладів у Локфорді, Каліфорнія, Amazon стимулює своїх двох наявних клієнтів, пропонуючи їм подарункові картки.

У Харкові судитимуть чоловіка, що поширював комуністичну символіку
У Харкові судитимуть чоловіка, що поширював комуністичну символіку ...

Новобаварською окружною прокуратурою м. Харкова затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо 38-річного чоловіка за фактом поширення, публічного використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів (ч. 2 ст. 436-1 КК України) та за фактом виправдовування збройної агресії РФ проти України (ч. 1 ст. 436-2 КК України).

Інсайдер з TikTok таємно бореться з колишніми роботодавцями на Капітолійському пагорбі
Інсайдер з TikTok таємно бореться з колишніми роботодавцями на Капітолійському пагорбі ...

Його заяви про недоліки в безпеці даних, які компанія заперечує, підкреслюють, наскільки серйозно Конгрес почав ставитися до шалено популярного додатка для короткометражного відео з понад 100 мільйонами користувачів по всім США.

Блумберг: російська кібервійна в Україні спотикається
Блумберг: російська кібервійна в Україні спотикається ...

Потужна кібервійна, здавалося, нарешті почалася. Але те, що почалося з вибухом, зупинилося в чомусь менш суттєвому — постійному потоці цифрових атак, але нічого близького до повномасштабних кібервійськ.

Маленькі діти переносять меми з TikTok на дитячий майданчик
Маленькі діти переносять меми з TikTok на дитячий майданчик ...

Діти, надто маленькі, щоб зареєструвати обліковий запис TikTok, сприймають і поширюють деякі з найпопулярніших звукових фрагментів відеопрограми в щоденних розмовах, часто на подив або збентеження дорослих у їхньому житті. Не завжди ці меми є безневинними. Іноді трапляється - брутальна лайка.

1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10