Блумберг: Росія плює на санкції ЄС у ескалації пропагандистської битви
Блумберг: Росія плює на санкції ЄС у ескалації пропагандистської битви ...

Європейський Союз пообіцяв припинити потік пропаганди Володимира Путіна після того, як Росія вторглася в Україну, наклавши санкції на підтримувані державою ЗМІ RT і Sputnik через кілька днів після нападу.

У “чорну п’ятницю” шахраї активізують свій арсенал, ось як не потрапити на їх гачки
У “чорну п’ятницю” шахраї активізують свій арсенал, ось як не потрапити на їх гачки ...

Згідно з дослідженням “Kantar Україна”, цьогоріч 57% українців планують покупки на “чорну п’ятницю”. На жаль, війна не скасувала випадки шахрайств. Експерти YouControl підготували поради, на що варто звертати особливу увагу, щоб не потрапити на гачок до ошуканців.

Іранська хакерська група «Cyber ​​Toufan» напала на Ізраїль
Іранська хакерська група «Cyber ​​Toufan» напала на Ізраїль ...

З моменту початку війни між Ізраїлем і ХАМАС 7 жовтня хакери з обох сторін конфлікту здійснювали відносно незначні кібератаки, намагаючись спричинити цифрові збої в Ізраїлі, Газі та прилеглих територіях. Зараз є ознаки того, що атаки можуть наростати при участі нової групи іранських хакерів, яка сьогодні додала клопоту ізраїльтянам.

ШІ Bard тепер може переглядати відео YouTube замість юзера
ШІ Bard тепер може переглядати відео YouTube замість юзера ...

Розширення YouTube від Bard тепер може обробляти складні запити щодо певного відеовмісту, як-от кількість рецептів та підсумки інструкцій.

Суддя: Tesla знала, що технологія автономного керування була несправною
Суддя: Tesla знала, що технологія автономного керування була несправною ...

Суддя знайшов «розумні докази» того, що Ілон Маск та інші керівники Tesla знали, що технологія автономного водіння компанії була несправною, але все одно дозволяли керувати автомобілями небезпечним способом, згідно з нещодавнім рішенням, винесеним у Флориді.

Працівники Tesla повідомляють про вибухи та травми від роботів на заводі в Техасі
Працівники Tesla повідомляють про вибухи та травми від роботів на заводі в Техасі ...

У той час як Tesla готується доставити свої перші Cybertrucks клієнтам, новий звіт малює жахливу картину заводу в Техасі, де будується вантажівка, включно з вибухом ливарної машини та роботом, який, як стверджується, травмує робітника.

Італійський регулятор конфіденційності вивчає онлайн-збір даних для навчання ШІ
Італійський регулятор конфіденційності вивчає онлайн-збір даних для навчання ШІ ...

Управління із захисту даних Італії розпочало розслідування практики збору великих обсягів персональних даних в Інтернеті для використання в навчанні алгоритмів штучного інтелекту (ШІ), повідомляє регулятор у середу.

Автентифікацію Windows Hello за відбитками пальців було хакнуто
Автентифікацію Windows Hello за відбитками пальців було хакнуто ...

Дослідники безпеки знайшли недоліки в тому, як виробники ноутбуків впроваджують автентифікацію за відбитками пальців.

Поліцейські викрили шахрая, який "продавав" гаджети з колонії
Поліцейські викрили шахрая, який "продавав" гаджети з колонії ...

Протиправну діяльність ув’язненого припинили та задокументували оперативники управління карного розшуку ГУНП в Одеській області, слідчі відділення поліції № 3 Одеського районного управління поліції № 1 та працівники оперативного відділу Державної установи «Одеська виправна колонія».

X Ілона Маска «наживається на насильницькому контенті» ХАМАСу
X Ілона Маска «наживається на насильницькому контенті» ХАМАСу ...

Демократи Палати представників вимагали від власника X Ілона Маска та генерального директора Лінди Яккаріно пояснити, як вони планують стримувати пов’язаний з ХАМАС контент на платформі соціальних мереж. «Платформа стала осередком дезінформації та терористичної пропаганди», — написала група, очолювана представниками Деном Голдманом з Нью-Йорка та Джеймі Раскіном з Меріленда. Законодавці заявили, що наявність антисемітського контенту на X вже «невибачна» стала «відверто невиправданою» після смертоносного теракту ХАМАС 7 жовтня в Ізраїлі.

1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10