Чоловік хотів купити в інтернеті товар, однак втратив майже 65 000 гривень
Чоловік хотів купити в інтернеті товар, однак втратив майже 65 000 гривень ...

«Гуртовий продаж одягу та взуття» – саме таке оголошення зацікавило мешканця Івано-Франківська, котрий шукав в мережі товар.

Microsoft Word щойно виправив параметр вставки за замовчуванням
Microsoft Word щойно виправив параметр вставки за замовчуванням ...

Тепер Microsoft Word за замовчуванням використовуватиме опцію «об’єднати форматування».

Спеціальний магазин GPT OpenAI тепер відкритий для всіх безкоштовно
Спеціальний магазин GPT OpenAI тепер відкритий для всіх безкоштовно ...

OpenAI робить низку своїх функцій, які раніше були доступними лише для підписки, доступними для безкоштовних користувачів ChatGPT, найбільшою з яких є можливість створювати власні чат-боти та переглядати свій магазин GPT, сказала технічний директор Міра Мураті під час сьогоднішньої прямої трансляції весняного оновлення компанії . Компанія також опублікувала сьогоднішні оновлення в блозі на своєму веб-сайті .

Голова МВФ: ШІ вдарив по робочій силі, як «цунамі»
Голова МВФ: ШІ вдарив по робочій силі, як «цунамі» ...

Штучний інтелект вражає світовий ринок праці «як цунамі», заявила в понеділок директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва. Штучний інтелект, ймовірно, вплине на 60% робочих місць у країнах з розвиненою економікою та на 40% робочих місць у всьому світі в найближчі два роки, сказала Георгієва на заході в Цюріху.

OpenAI представляє принципово нову модель штучного інтелекту
OpenAI представляє принципово нову модель штучного інтелекту ...

Розробник ChatGPT OpenAI заявив щойно, що випустить нову модель штучного інтелекту під назвою GPT-4o, здатну до реалістичної голосової розмови та здатну взаємодіяти між текстом і зображенням. Це останній крок, щоб залишитися попереду в гонці за домінування нова технологія. Нові аудіоможливості дозволяють користувачам спілкуватися з ChatGPT і отримувати відповіді в реальному часі без затримки, а також переривати ChatGPT під час розмови. Обидві ознаки реалістичних розмов, яких голосові чат-боти ШІ не мали досі, показали дослідники OpenAI на сайті подія в прямому ефірі.

Google вже додає відповіді зі штучним інтелектом
Google вже додає відповіді зі штучним інтелектом ...

Технологічний гігант розгортає відповіді, згенеровані штучним інтелектом, які витісняють посилання на веб-сайти, написані людьми, що загрожує мільйонам творців.

Інтернету в Східній Африці майже немає через розрив підводного кабелю
Інтернету в Східній Африці майже немає через розрив підводного кабелю ...

Кілька країн Східної Африки, включаючи Кенію, відчувають дуже повільне підключення до Інтернету після того, як принаймні один підводний кабель, що обслуговує регіон, був перерваний.

Сонячні бурі виводять із ладу системи GPS фермерів у критичний період посіву
Сонячні бурі виводять із ладу системи GPS фермерів у критичний період посіву ...

Сонячні бурі, які вразили людей північним сяйвом у Сполучених Штатах останні дві ночі, також порушили роботу супутників GPS, паралізувавши роботу деяких фермерів Середнього Заходу, повідомляє 404 Media . Ці проблеми змусили багатьох припинити посів саме тоді, коли наближався важливий для фермерів кукурудзи термін посіву.

Британські медіа групи попереджають Apple про плани блокування реклами
Британські медіа групи попереджають Apple про плани блокування реклами ...

Британські газетні групи попередили Apple, що будь-який крок із застосування так званого інструменту «веб-гумки» для блокування реклами поставить під загрозу фінансову стабільність журналістики. Apple готується включити функцію конфіденційності на основі штучного інтелекту в браузері Safari в наступному оновленні програмного забезпечення iOS 18, яке видалить рекламу та інший небажаний вміст веб-сайту, повідомляє газета.

ШІ кардинально змінить Android
ШІ кардинально змінить Android ...

Гаджети зі штучним інтелектом, які мали врятувати нас від наших телефонів, прибули жахливо недопеченими — які б ілюзії ми не мали, що шпилька Humane AI або Rabbit R1 запропонують будь-яку мазь від постійних опіків килима від роботи з нашими особистими справами. техніка зникла. Гаряча весна гаджетів закінчилася, і наближається сезон розробників, який розпочнеться з Google I/O найближчого вівторка .

1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10