Google Fi каже, що дані клієнтів зламали хакери
Google Fi каже, що дані клієнтів зламали хакери ...

Google повідомила клієнтів, які користуються стільниковою службою Google Fi, що їхні особисті дані могли бути викрадені під час нещодавньої кібератаки, яка, ймовірно, була пов’язана з витоком даних T-Mobile на початку цього місяця .

Суд виніс вирок фотографу, який виготовляв та розповсюджував дитячу порнографію
Суд виніс вирок фотографу, який виготовляв та розповсюджував дитячу порнографію ...

50-річний житель Українки виготовляв фото та відеоматеріали порнографічного характеру з дітьми. Після цього зловмисник продавав матеріали зйомок іноземцю за кордон.

Розробник ChatGPT створив безкоштовний інструмент для виявлення тексту, створеного ШІ
Розробник ChatGPT створив безкоштовний інструмент для виявлення тексту, створеного ШІ ...

OpenAI, компанія, що стоїть за DALL-E і ChatGPT, випустила безплатний інструмент , який, за її словами, призначений для «розрізнення тексту, написаного людиною, від тексту, написаного штучним інтелектом».

Google просить своїх співробітників тестувати чужих ботів - конкурентів ChatGPT
Google просить своїх співробітників тестувати чужих ботів - конкурентів ChatGPT ...

Відповідно до джерел і внутрішніх документів, отриманих CNBC, Google тестує продукти, схожі на ChatGPT, які використовують технологію LaMDA. Компанія також тестує новий дизайн сторінок пошуку, які інтегрують технологію чату. За останні тижні більше співробітників попросили допомогти перевірити зусилля всередині компанії.

Протягом 2022 року росія імпортувала БПЛА, комплектуючі та мікросхеми з Китаю та інших країн
Протягом 2022 року росія імпортувала БПЛА, комплектуючі та мікросхеми з Китаю та інших країн ...

Сьогодні стало відомо, що протягом 2022 року росія імпортувала БПЛА, комплектуючі та мікросхеми з Китаю та інших країн. Про це йдеться у звіті про результати розслідування міжнародної організації Free russia Foundation.

У найближчі тижні PayPal звільнить 2000 співробітників
У найближчі тижні PayPal звільнить 2000 співробітників ...

PayPal у вівторок оголосила про плани звільнити 2000 співробітників, або близько 7% своєї робочої сили. Президент і генеральний директор Ден Шульман написав у релізі, що PayPal працює над вирішенням «складного макроекономічного середовища». Шульман сказав, що компанія досягла прогресу в зосередженні ресурсів на основних пріоритетах і корекції структури витрат, але попереду ще багато роботи.

Хакер зламав сервери Meta, що дозволило йому зняти захист 2FA
Хакер зламав сервери Meta, що дозволило йому зняти захист 2FA ...

Функція Центру облікових записів Meta мала помилку, яка дозволяла хакерам використовувати двофакторну автентифікацію через SMS, дозволяючи їм обійти додатковий захист (через TechCrunch).

Керівництво Apple порушило права працівників, кажуть американські чиновники
Керівництво Apple порушило права працівників, кажуть американські чиновники ...

Прокуратура Національної ради з трудових відносин США визнала коментарі керівництва Apple Inc. і політику, що нав’язується працівникам, незаконними, оскільки вони стверджують, що вони порушують права працівників.

Телеграм-канали ФСБ зомбують українців, схиляючи їх до дезертирства
Телеграм-канали ФСБ зомбують українців, схиляючи їх до дезертирства ...

Сьогодні стало відомо, що телеграм-канали з великою кількістю підписників поширюють інформацію про місця роздачі повісток. Деякі повідомлення користувачів містять відверті фейки та заклики до співпраці з ворогом. Інші інформують ворога про рух ЗСУ.

Верховний суд США незабаром змінить кордони свободи слова в Інтернеті
Верховний суд США незабаром змінить кордони свободи слова в Інтернеті ...

Система правосуддя США, включаючи Верховний суд, розглядатиме справи, які допоможуть визначити межі свободи слова в Інтернеті. Розділ 230 Закону про пристойність у зв’язку є основою технологічної індустрії вже понад два десятиліття. Але в той час, як лідери галузі кажуть, що Розділ 230 дозволив онлайн-платформам процвітати та впроваджувати інновації, законодавці з обох боків проходу все більше наполягають на зменшенні його захисту для багатомільярдних компаній.

1 2 3 4 5 6 ... 9 10