Французьким міністрам заборонили користуватися WhatsApp
Французьким міністрам заборонили користуватися WhatsApp ...

Французьким міністрам було наказано відмовитися від WhatsApp. Прем’єр-міністр Елізабет Борн попросила міністрів і високопосадовців перейти на Olvid, який, як стверджували в офісі пані Борн, є більш безпечним, ніж такі популярні програми обміну повідомленнями, як WhatsApp і Signal.

Amazon розробила власну версію генератора зображень AI
Amazon розробила власну версію генератора зображень AI ...

Компанія Amazon.com Inc. , яка наздоганяє відставання на гостроконкурентному ринку генеративного штучного інтелекту, розробила інструмент, який допоможе компаніям створювати зображення.

В новому Microsoft Paint з'явився генератор зображень Cocreator на основі OpenAI
В новому Microsoft Paint з'явився генератор зображень Cocreator на основі OpenAI ...

Користувачі ПК з Windows 11 тепер мають кнопку генератора тексту в зображення Cocreator на базі DALL-E, яку можна використовувати в останній версії Microsoft Paint.

Повернувшись до OpenAI, Сем Альтман окреслює пріоритети компанії
Повернувшись до OpenAI, Сем Альтман окреслює пріоритети компанії ...

У дописі в блозі пан Альтман сказав, що зосередиться на вдосконаленні продуктів і створенні нового правління, до якого Microsoft додано члена без права голосу.

Ілон Маск проклинає рекламодавців, які залишили X на антисемітському контенті
Ілон Маск проклинає рекламодавців, які залишили X на антисемітському контенті ...

Мільярдер Ілон Маск сказав рекламодавцям, які покинули його соціальну медіа-платформу X через антисемітський контент, у запальному інтерв’ю в середу: «Іди до біса». Його ненормативні висловлювання відбулися після хвилини розкаяння в інтерв’ю New York Times DealBook Summit. Маск неодноразово казав, що вибачився за публікацію твіту 15 листопада, який узгоджувався з антиєврейським постом.

Карти Google змінили кольори
Карти Google змінили кольори ...

Люди висловили своє розчарування новими кольорами Карт Google у сезон подорожей на День подяки. Дороги тепер сірі, вода — блакитно-зелена, а парки — м’ятні. Колишній дизайнер Google Maps сказав CNBC, що нові кольори роблять карти Google «холоднішими, менш точними та менш людськими».

Кіберполіцейські викрили групу зловмисників у шахрайстві під виглядом пасажирських перевезень
Кіберполіцейські викрили групу зловмисників у шахрайстві під виглядом пасажирських перевезень ...

Використовуючи вразливість у мобільному додатку міжнародного сервісу таксі, фігуранти вносили зміни до інформації про поїздки.

Meta оновлює правила політичної реклами, щоб охопити зображення від ШІ
Meta оновлює правила політичної реклами, щоб охопити зображення від ШІ ...

Meta розкрила більше деталей про свою рекламну політику, пов’язану з майбутнім виборчим циклом у всьому світі та використанням штучного інтелекту в процесі створення реклами. Meta вимагатиме від рекламодавців у всьому світі повідомляти, чи використовували вони штучний інтелект або подібні методи цифрового редагування «для створення або зміни реклами на політичні чи соціальні теми в певних випадках», — написав Нік Клегг, президент Meta з глобальних справ.

ШІ чатботи впевнено заміняють церковних проповідників
ШІ чатботи впевнено заміняють церковних проповідників ...

Відповідно до урядового звіту, професії в духовенстві є одними з найбільш вразливих до зростання штучного інтелекту (ШІ). Дослідження Департаменту освіти, яке вивчає вплив таких систем, як ChatGPT, на ринок праці, прийшло до висновку, що релігійні люди входять до 20 професій, які найбільше постраждають від ШІ.

Інтернет-шахраї почали заробляти на ялинках
Інтернет-шахраї почали заробляти на ялинках ...

Жителька Тернопільщини на одному з сайтів в мережі Інтернет замовила штучну ялинку.

1 2 3 4 5 6 ... 9 10