Двох високопосадовців Мінекономіки Німеччини підозрюють у шпигунстві на користь росії
Двох високопосадовців Мінекономіки Німеччини підозрюють у шпигунстві на користь росії ...

Сьогодні стало відомо, що двох високопосадовців Мінекономіки Німеччини підозрюють у шпигунстві на користь росії. Про це повідомило Die Zeit.

Канал "найбільш расистського ютубера Британії" закрито
Канал "найбільш расистського ютубера Британії" закрито ...

YouTube заявив, що припинив роботу каналу, який використовував екстреміст, який діяв під псевдонімом «аятолла». Компанія, що належить Google, з якою Times зв’язалася перед припиненням дії, заявила, що канал Tollahvision – The Ayatollah порушив свою політику щодо ненависті.

РФ відклала "референдуми" на окупованих теренах України
РФ відклала "референдуми" на окупованих теренах України ...

Джерела видання RBK.ru стверджують, що, швидше за все, у вересні "референдуми" не проведуть, тому що війська РФ так і не вийшли на адмінкордон Донецької області. Тому зараз йдеться про жовтень-листопад

Правоохоронці України, Німеччини та Литви припинили протиправну діяльність транснаціональної шахрайської групи
Правоохоронці України, Німеччини та Литви припинили протиправну діяльність транснаціональної шахрайської групи ...

За координації Офісу Генерального прокурора протягом 2020-2022 років проведено спільну спецоперацію за участі правоохоронців України, Німеччини та Литви за результатами якої викрито та припинено протиправну діяльність транснаціональної шахрайської групи.

Amazon вимкнув усі сонячні дахи в США після серії пожеж і електричних вибухів
Amazon вимкнув усі сонячні дахи в США після серії пожеж і електричних вибухів ...

Згідно з внутрішніми документами, всі операції Amazon із сонячними батареями в США були тимчасово припинені. Компанія повинна переконатися, що її системи спроектовані, встановлені та обслуговуються належним чином, перш ніж «повторно вмикати» будь-яку з них.

Truth Social від Трампа має видаляти насильницький вміст, щоб приєднатися до Play Store
Truth Social від Трампа має видаляти насильницький вміст, щоб приєднатися до Play Store ...

Google заявив, що не буде поширювати Truth Social у своєму магазині додатків Play, доки Truth Social, платформа соціальних медіа, заснована колишнім президентом Дональдом Дж. Трампом, не видалить вміст, який підбурює до насильства.

Криптовалютна компанія випадково перерахувала австралійці 10,5 мільйонів доларів
Криптовалютна компанія випадково перерахувала австралійці 10,5 мільйонів доларів ...

Криптовалютна торгова платформа Crypto.com випадково перерахувала 10,5 мільйонів доларів австралійській жінці під час обробки повернення 100 доларів і не помітила помилку протягом семи місяців.

Власник Tesla подав колективний позов проти компанії через проблему з гальмуванням
Власник Tesla подав колективний позов проти компанії через проблему з гальмуванням ...

Власник Tesla із Сан-Франциско подав запропонований колективний позов проти компанії електромобілів через проблему з фантомним гальмуванням, яка, за його словами, перетворила «функцію безпеки на страшний і небезпечний кошмар». Про позов повідомив Reuters .

Безугла намагається лишити українськый інтернет-простір без свободи
Безугла намагається лишити українськый інтернет-простір без свободи ...

19 серпня народною депутаткою М.Безуглою та ін. зареєстровано Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення спроможності суб’єктів контррозвідувальної діяльності у протидії широкомасштабній військовій агресії рф проти України, №7684. Вкотре пропонується запровадження в українському інтернеті правил, які використовують тоталітарні режими:

Meta Цукерберга засвітилася на підтримці рашистських ботів
Meta Цукерберга засвітилася на підтримці рашистських ботів ...

Багато скарг на підозрілу поведінку Фейсбук або Інстаграм, у питанні всілякої підтримки рашистських ботів, маємо щодня в соцмережах. Сьогодні ж відомий українській айтішник - Дмитро Дубілет у своєму фейсбуці виклав аналіз дивної поведінки співробітників пана Цукерберга.

1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10