Дональд Трамп приєднався до TikTok й набрав більше мільйона підписників
Дональд Трамп приєднався до TikTok й набрав більше мільйона підписників ...

За кілька годин після приєднання до TikTok кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп залучив понад 1,3 мільйона підписників на платформі коротких відео в соціальних мережах, яку він намагався заборонити як президент з міркувань національної безпеки.

Google скорочує пошукові відповіді штучного інтелекту після того, як порадив користувачам їсти клей
Google скорочує пошукові відповіді штучного інтелекту після того, як порадив користувачам їсти клей ...

Google заявив, що скорочує використання відповідей, згенерованих штучним інтелектом, у деяких результатах пошуку після того, як технологія припустилася резонансних помилок, у тому числі вказуючи користувачам наклеїти піцу клеєм і вказуючи, що Барак Обама був мусульманином.

Редактор новинного сайту США отримував гроші з Москви та Тегерана
Редактор новинного сайту США отримував гроші з Москви та Тегерана ...

Нещодавно знайдені документи показують, що керівники інтернет-сайту новин, орієнтованого на американців, отримували гроші як від російських, так і від іранських урядових ЗМІ, показуючи, як розширення геополітичних альянсів ускладнює ідентифікацію та відстеження операцій іноземного впливу.

Штучний інтелект Meta узагальнює деякі дивні розділи коментарів у Facebook
Штучний інтелект Meta узагальнює деякі дивні розділи коментарів у Facebook ...

ШІ Meta підсумовує всі хороші та погані речі, які люди можуть сказати про публікацію. В одному з висновків AI у дописі про закриття магазину говориться: «Деякі коментатори пояснюють закриття магазину тим, що він «прокинувся» або поганим вибором, тоді як інші вказують на зростання онлайн-покупок».

У Windows 11 з’явилися налаштування миші, які дозволяють уникнути використовування панелі керування
У Windows 11 з’явилися налаштування миші, які дозволяють уникнути використовування панелі керування ...

Користувачі ноутбуків Windows роками могли змінювати напрямок прокручування на сенсорній панелі, одначе користувачам настільних ПК доводилося вдаватися до ключів реєстру, щоб змінити щось таке базове, як напрямок прокручування миші

Знахідки витоку в Пошуку Google здивували експертів по SEO
Знахідки витоку в Пошуку Google здивували експертів по SEO ...

Експерти з SEO раптом не мають відповідей на всі запитання. Але інформація, яка просочилася цього тижня — колекція тисяч внутрішніх документів Google — все ще величезна. Це безпрецедентний погляд на внутрішню роботу Google, яка зазвичай ретельно охороняється.

Мережі американських новин відмовилися від трансляції брехливої ​​промови Трампа
Мережі американських новин відмовилися від трансляції брехливої ​​промови Трампа ...

Декілька великих інформаційних мереж відключилися від трансляції колишнього президента Дональда Дж. Трампа під час виступу, який рекламували як прес-конференцію в Трамп-тауер, що перетворилося на нерозбірливу та оманливу промову.

OpenAI каже, що російські групи використовували його інструменти для поширення дезінформації
OpenAI каже, що російські групи використовували його інструменти для поширення дезінформації ...

Мережі в Китаї та Ірані також використовували моделі ШІ для створення та публікації дезінформації, але кампанії не охопили широку аудиторію.

Колишній керівник криптобіржі Binance починає відбувати покарання у в’язниці
Колишній керівник криптобіржі Binance починає відбувати покарання у в’язниці ...

Мільярдер-засновник Binance Чанпен Чжао потрапив у федеральну в’язницю низького рівня безпеки в Ломпоку, Каліфорнія. Чжао був засуджений до чотирьох місяців ув’язнення у квітні після того, як визнав себе винним у звинуваченні у відмиванні грошей на своїй криптобіржі. Вирок, винесений колишньому керівнику Binance, був значно меншим, ніж три роки, які вимагала для нього федеральна прокуратура.

Google підтверджує, що стався справжній витік документів Пошуку
Google підтверджує, що стався справжній витік документів Пошуку ...

Колекція з 2500 внутрішніх документів Google, наповнених деталями про дані, які компанія збирає, є автентичною, компанія підтвердила їх витік сьогодні. Досі Google відмовлявся коментувати матеріали.

1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10