WhatsApp спрощує ідентифікацію та вихід із підозрілих групових чатів

Дмитро Сизов
WhatsApp спрощує ідентифікацію та вихід із підозрілих групових чатів

Невдовзі, коли користувачів WhatsApp додаватиме до групових чатів хтось, кого вони не знають, у групі відображатиметься «контекстна картка» з ключовою інформацією, наприклад, хто створив групу, коли її було створено, опис групи та чи користувач був доданий кимось у своєму списку контактів WhatsApp. Ідея цієї функції полягає в тому, щоб краще захистити користувачів від спаму та шахрайства в групових повідомленнях.

Також є кнопка, яка дозволяє користувачам швидко залишити групове повідомлення, а також посилання на додаткову інформацію про інструменти безпеки WhatsApp.

Приклад зображення, що показує нову контекстну картку, яка буде представлена, коли користувачів буде додано до групового чату в WhatsApp.
Нова контекстна картка дозволяє користувачам WhatsApp швидко визначати червоні прапорці при додаванні до групового чату. Зображення: мета

Нова функція — яка нагадує поточний досвід, коли користувачам WhatsApp індивідуально надсилає повідомлення хтось, кого вони не знають — має дозволити користувачам уникати чатів з людьми, від яких вони хотіли б триматися якомога далі, і швидше ідентифікувати, якщо їх додали до груп. шахрайство або участь в інших шахрайських діях.

Відповідно до пресрелізу WhatsApp, контекстні картки групового чату вже почали розповсюджуватися по всьому світу та будуть доступні для всіх користувачів «протягом найближчих тижнів».