Alibaba робить ставку на інструменти штучного інтелекту для закордонних продавців

Дмитро Сизов
Alibaba робить ставку на інструменти штучного інтелекту для закордонних продавців

Китайський технологічний гігант Alibaba використовує генеративні інструменти на основі штучного інтелекту, щоб допомогти транскордонним продавцям із перекладом, створенням контенту та поверненням продуктів, сказав віцепрезидент групи Кайфу Чжан.

«Китай майже нарівні зі США за рівнем (ШІ) інновацій», — сказав Чжан, який підкреслив глобальні розробки Китаю та Європи в області технології ШІ з відкритим кодом.
Розгалужений технологічний конгломерат бореться з тим, як зробити свої глобальні ринки, включаючи AliExpress і Lazada, більш конкурентоспроможними після реструктуризації свого міжнародного підрозділу електронної комерції в окремий бізнес.
Останніми роками переваги раннього старту зникли, а продажі та зростання перевершили китайські аналоги Shein і PDD, зареєстровані на NASDAQ.
За словами Чжана, в Alibaba International Digital Commerce Group зараз є 300 мільйонів споживачів щорічно та понад один мільйон продавців по всьому світу.
Цей підрозділ став одним із найяскравіших напрямів розвитку Alibaba. За період з жовтня по грудень прибутки зросли на 44% порівняно з роком раніше.