Співробітникам Microsoft порадили використовувати iPhone у Китаї через прослуховування

Дмитро Сизов
Співробітникам Microsoft порадили використовувати iPhone у Китаї через прослуховування

Корпорація Майкрософт наказала своїм співробітникам у Китаї замінити свої пристрої Android на iPhone на тлі зростаючих проблем безпеки.

Американський технологічний гігант сказав тисячам співробітників у Китаї, що вони повинні перейти до вересня, ставши останньою компанією, яка посилила захист у країні.

Цей крок стався, коли Microsoft намагається посилити безпеку персоналу після серії помилок у кібербезпеці. 

Китайські хакери, спонсоровані державою, змогли отримати доступ до облікових записів електронної пошти державних службовців і американських компаній минулого року після помилки в програмному забезпеченні Microsoft Exchange.

За даними Bloomberg, компанія повідомила співробітникам, що телефони Android не зможуть отримати доступ до служб, які використовуються для перевірки їх особистості та входу в робочі пристрої. 

Програми, необхідні для розблокування комп’ютерів, такі як інструмент Microsoft Authenticator, будуть доступні лише в Apple App Store у Китаї.

Хоча Microsoft пропонує програми в Google Play Store для телефонів Android, магазин Google заблоковано в Китаї, тобто пристрої Android повинні покладатися на місцеві альтернативи від таких компаній, як Huawei і Xiaomi.