Почалися конкурентні війни роботів-пилососів
Почалися конкурентні війни роботів-пилососів ...

Робот-вакуумна швабра j9 від iRobot може знайти ваші найбрудніші кімнати, фізично вимити ваші підлоги, заправити власну швабру та не залишити вас із брудною док-станцією. Відповідь iRobot конкурентам, яку він називає SmartScrub, насправді досить розумна. Замість того, щоб змінювати конструкцію пристрою для миття посуду, iRobot має весь робот рухатися вперед-назад, імітуючи те, як ви миєте підлогу ручною шваброю.

Блінкен каже, що Starlink Маска має продовжувати повністю накривати Україну
Блінкен каже, що Starlink Маска має продовжувати повністю накривати Україну ...

Супутникова служба Ілона Маска Starlink є «життєво важливим інструментом» для України, заявив державний секретар США Ентоні Блінкен після повідомлень про те, що мільярдер минулого року вимкнув систему біля узбережжя Криму, щоб запобігти нападу українських безпілотників на російські військові кораблі.

Презентація iPhone 15 пройде завтра
Презентація iPhone 15 пройде завтра ...

Американська компанія у вівторок представить свої нові iPhone 15 і iPhone 15 Pro, оновивши торішні телефони iPhone 14 . Також очікується оновлення лінійки Apple Watch.

Експерт зі штучного інтелекту — нова гаряча посада на ринку вакансій для фрілансерів
Експерт зі штучного інтелекту — нова гаряча посада на ринку вакансій для фрілансерів ...

Платформи позаштатної роботи та кар’єри спостерігають бум оголошень про вакансію та пошуку роботи зі штучним інтелектом. За даними Indeed, з липня 2021 року до липня 2023 року кількість вакансій, пов’язаних зі штучним інтелектом, зросла майже на 250%. За даними LinkedIn, з листопада 2022 року, коли широка мовна модель вперше стала доступна широкому загалу, у всьому світі кількість вакансій англійською мовою з посиланнями на OpenAI «GPT» або «ChatGPT» зросла в 21 раз.

Біограф Маска намагається його "відмазати" в справі про Україну та Starlink
Біограф Маска намагається його "відмазати" в справі про Україну та Starlink ...

Волтер Айзексон поділився двома публікаціями в соціальних мережах, щоб спробувати прояснити подробиці участі Ілона Маска в Україні після того, як уривок з його майбутньої книги викликав негативну реакцію. У книзі Айзексона описується, як Маск перешкодив українській атаці на російські військові кораблі, наказавши інженерам вимкнути супутникову мережу Starlink над Кримом. Його нотатки з’явилися після того, як старший помічник президента України Володимира Зеленського накинувся на Маска через уривок.

У Києві припинили діяльність ще одного шахрайського call-центру
У Києві припинили діяльність ще одного шахрайського call-центру ...

До Шевченківського управління поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Івана Франка розташований сall-центр, в якому так звані оператори шахрайським шляхом заволодівають коштами громадян України та іноземців.

Київські поліцейські викрили інтернет-шахрая, який ошукав підписників соцмережі
Київські поліцейські викрили інтернет-шахрая, який ошукав підписників соцмережі ...

Аферист зламав акаунт дівчини у соціальній мережі та розіслав інформацію про збір коштів нібито на термінове лікування її дитини.

Новий баг в пристроях Apple дозволив зараження гаджетів шпигунським програмним забезпеченням
Новий баг в пристроях Apple дозволив зараження гаджетів шпигунським програмним забезпеченням ...

Дослідники цифрової сторожової групи Citizen Lab заявили сьогодні, що знайшли шпигунське програмне забезпечення, пов’язане з ізраїльською фірмою NSO, яке використовувало нещодавно виявлену помилку в пристроях Apple (AAPL.O) .

Маск перервав інтернет українським військовим, які атакували російський флот
Маск перервав інтернет українським військовим, які атакували російський флот ...

Нові подробиці інциденту, про який повідомлялося раніше, підкреслюють, наскільки критичним став SpaceX до уряду США. Згідно з новою біографією засновника SpaceX Ілона Маска, SpaceX припинила послуги супутникового Інтернету Starlink для українських підводних безпілотників саме тоді, коли вони атакували російський Чорноморський флот.

ЮНЕСКО: Залежність від технологій спричинила «приголомшливу» нерівність в освіті
ЮНЕСКО: Залежність від технологій спричинила «приголомшливу» нерівність в освіті ...

Тепер у звіті ЮНЕСКО , освітньої та культурної організації ООН, говориться, що надмірна залежність від технологій дистанційного навчання під час пандемії призвела до «приголомшливої» освітньої нерівності в усьому світі. Відповідно до 655-сторінкового звіту, який ЮНЕСКО оприлюднила в середу, це була всесвітня «трагедія в галузі електронних технологій».

1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 9 10