Техас замінює тисячі оцінювачів іспитів на штучний інтелект
Техас замінює тисячі оцінювачів іспитів на штучний інтелект ...

Студентів у Техасі, які цього тижня складають обов’язкові для штату іспити, використовують як піддослідних кроликів для нової системи підрахунку балів на основі штучного інтелекту, яка замінить більшість оцінювачів у цьому регіоні.

У світі терміново наймають досвідчених викладачів для чат-ботів
У світі терміново наймають досвідчених викладачів для чат-ботів ...

Бум технологій штучного інтелекту зробив більш витончений вид роботи, яка не потребує виходу з дому. Зростання великих мовних моделей, таких як технологія OpenAI's ChatGPT, викликала потребу в інструкторах, які вільно розмовляють англійською мовою і можуть якісно писати.

Російський суд відхилив апеляцію Google на штраф у 50 мільйонів доларів через український контент
Російський суд відхилив апеляцію Google на штраф у 50 мільйонів доларів через український контент ...

Російський суд заявив, що відхилив апеляцію компанії Alphabet Google проти штрафу в 4,6 мільярда рублів (49,4 мільйона доларів), накладеного за те, що він не видалив те, що Росія вважає фейковою інформацією про війну в Україні. У Google не було жодних коментарів. Росія сперечається з іноземними технологічними компаніями щодо контенту, цензури, даних і місцевого представництва в тліючій суперечці, яка загострилася після вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року.

Meta дебютує з новим поколінням чіпів ШІ
Meta дебютує з новим поколінням чіпів ШІ ...

Meta Platforms оприлюднив сьогодні подробиці про наступне покоління внутрішнього прискорювача штучного інтелекту компанії. На початку цього року агентство Reuters повідомило , що Meta планує розгорнути нову версію власного чіпа центру обробки даних, щоб розв'язати проблему зростання обсягу обчислювальної потужності, необхідної для роботи продуктів ШІ у Facebook, Instagram і WhatsApp. Чіп, який називається Artemis, допоможе Meta зменшити свою залежність від Nvida.

Творці контенту просять Meta змінити політичні обмеження
Творці контенту просять Meta змінити політичні обмеження ...

Сотні творців політичного та новинного контенту, а також активісти, адміністратори облікових записів мемів і журналісти підписали відкритий лист до Meta з проханням скасувати рішення щодо обмеження охоплення акаунтів, які публікують «політичний контент» у Threads та Instagram.

Засновник Alibaba Джек Ма виходить із тіні, написавши лист для інсайдерів
Засновник Alibaba Джек Ма виходить із тіні, написавши лист для інсайдерів ...

Співзасновник Alibaba Джек Ма написав рідкісну довгу пам’ятку для співробітників, у якій висловлюється підтримка зусиль інтернет-гіганта з реструктуризації, що є ознакою того, що він, можливо, захоче взяти на себе більш активну роль після того, як витратить останні кілька років поза увагою. Лист опублікований на внутрішньому форумі компанії, з’явився через рік після того, як Alibaba оголосила про своє рішення розділитися на шість підрозділів – найбільше потрясіння за її 25-річну історію.

Кіберполіцейські викрили шахраїв, які виманювали в українців гроші за дорогий посуд
Кіберполіцейські викрили шахраїв, які виманювали в українців гроші за дорогий посуд ...

Аферисти, під виглядом продавців дорогого посуду обібрали громадянина на 60 тисяч гривень.

Ілон Маск каже, що його публікації більше «пошкодили» X, ніж допомогли
Ілон Маск каже, що його публікації більше «пошкодили» X, ніж допомогли ...

Маска зняли з посади в рамках нещодавнього позову про наклеп після того, як він неправдиво пов’язав людину з відео бійки між двома ультраправими групами.

Ілон Маск прогнозує, що штучний інтелект наступного року буде розумнішим за людей
Ілон Маск прогнозує, що штучний інтелект наступного року буде розумнішим за людей ...

Його заяви супроводжуються застереженням, що дефіцит навчальних чіпів і зростання попиту на електроенергію можуть обмежити плани в найближчій перспективі.

Google представила процесор центру обробки даних на базі Arm, новий чіп AI
Google представила процесор центру обробки даних на базі Arm, новий чіп AI ...

Google оприлюднив деталі нової версії чіпів штучного інтелекту для центру обробки даних і оголосив про створення на базі Arm.

1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 9 10