Інтернет-шахрай ошукав чоловіка на 43 тисячі гривень
Інтернет-шахрай ошукав чоловіка на 43 тисячі гривень ...

До чоловіка зателефонував нібито представник банку та повідомив, заявнику, що закінчується термін дії його картки.

Працівники Apple Store страйкують у Франції в день презентації iPhone 15
Працівники Apple Store страйкують у Франції в день презентації iPhone 15 ...

Профспілки, що представляють працівників Apple Store у Франції, закликали до загальнонаціонального страйку в п’ятницю та суботу, що збігається з початком продажу нового iPhone 15 .

Amazon створив нову версію безкасової технології, яка не потребує камер
Amazon створив нову версію безкасової технології, яка не потребує камер ...

Технологія Amazon Just Walk Out надзвичайно проста — просто візьміть те, що хочете, і вийдіть із дверей, не виписуючись чи платити — і надзвичайно складна. Система Amazon використовує комп’ютерне бачення, яке потребує складної системи камер і датчиків, щоб усе працювало.

Neuralink від Маска починає випробування чіпа для імплантації в мозок людини
Neuralink від Маска починає випробування чіпа для імплантації в мозок людини ...

Стартап Neuralink, який займається розробкою мозкових чіпів підприємця-мільярдера Ілона Маска, заявив сьогодні , що отримав схвалення незалежної комісії з перевірок на початок першого випробування його мозкового імплантату на людях для пацієнтів з паралічем. Метою дослідження є перевірка безпеки та ефективності бездротового імплантованого інтерфейсу «мозок-комп’ютер» Neuralink, щоб дозволити людям з паралічем керувати зовнішніми пристроями своїми думками, повідомила компанія.

Британія ухвалила новий закон про безпеку в Інтернеті
Британія ухвалила новий закон про безпеку в Інтернеті ...

Британія у вівторок прийняла масштабний закон для регулювання онлайн-контенту, запроваджуючи вимоги перевірки віку для порнографічних сайтів та інші правила для зменшення ворожих висловлювань, переслідувань та інших незаконних матеріалів.

Шахрайство на інвестиціях через викрадені Telegram акаунти – судитимуть організатора та членів організованої злочинної групи
Шахрайство на інвестиціях через викрадені Telegram акаунти – судитимуть організатора та членів організованої злочинної групи ...

Печерською окружною прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно організатора та членів організованої злочинної групи за обвинуваченням у вчиненні умисних тяжких та особливо тяжких злочинів, пов’язаних із заволодінням грошовими коштами громадян України шахрайським шляхом (ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28, ч. 5 ст. 361, ч. 2 ст. 361-1 КК України).

Товари, створені ШІ, заповнюють інтернет-магазини в США
Товари, створені ШІ, заповнюють інтернет-магазини в США ...

Створені ШІ розмальовки, довідники по рослинах і товари для дому наповнюють інтернет-магазини, оскільки продавці намагаються швидко заробити.

Joby Aviation побудує завод з виробництва аеротаксі в Огайо
Joby Aviation побудує завод з виробництва аеротаксі в Огайо ...

18 вересня (Reuters). Виробник електричних літаків Joby Aviation (JOBY.N) інвестує до 500 мільйонів доларів у будівництво нового підприємства в Дейтоні, штат Огайо, де буде масово виробляти аеротаксі, повідомляється в понеділок. Майданчик площею 140 акрів у міжнародному аеропорту Дейтона стане першим місцем серійного виробництва для компанії, на відміну від прототипів, побудованих на пілотній виробничій лінії в Каліфорнії.

Під керівництвом Маска Twitter передає більше користувацьких даних слідчим
Під керівництвом Маска Twitter передає більше користувацьких даних слідчим ...

Сьогодні було розкрито судове подання, яке показало, що прокурори отримали доступ до 32 прямих повідомлень з облікового запису Трампа в Twitter.

Інтернет-шахрай ошукав жінку на майже 45 тисяч гривень
Інтернет-шахрай ошукав жінку на майже 45 тисяч гривень ...

До відділення № 2 (м. Хотин) Дністровського районного відділу поліції звернулася 19-річна жителька села Рукшин та повідомила, що стала жертвою шахрайства.

1 2 3 4 5 6 ... 9 10