Держрегулятор взявся за нелегальні вебсайти із доступом до азартних ігор
Держрегулятор взявся за нелегальні вебсайти із доступом до азартних ігор ...

НКЕК рекомендує постачальникам електронних комунікаційних мереж та/або послуг заблокувати нелегальні вебсайти із доступом до азартних ігор.

Поліцейські оголосили підозри членам двох шахрайських ОЗГ, які завдали потерпілим збитків на понад 4 млн грн
Поліцейські оголосили підозри членам двох шахрайських ОЗГ, які завдали потерпілим збитків на понад 4 млн грн ...

Зловмисники працювали під виглядом пригону/продажу з-за кордону автомобілів, сільськогосподарської техніки та комплектуючих до них. Загалом у ході розслідування поліцейські задокументували близько 40 фактів шахрайських дій членів організованих злочинних груп.

Псевдобанкір ошукав жінку на 90 тисяч гривень
Псевдобанкір ошукав жінку на 90 тисяч гривень ...

Заощадження зникають з рахунків громадян після того, як ті виконують вказівки псевдобанкірів, повідомляють конфіденційні дані банківських рахунків та переходять за невідомими посиланнями.

TikTok ByteDance тепер має найпопулярнішого в Китаї чат-бота зі штучним інтелектом
TikTok ByteDance тепер має найпопулярнішого в Китаї чат-бота зі штучним інтелектом ...

ByteDance Ltd. обігнала Baidu Inc. у змаганні за надання китайської відповіді на ChatGPT — принаймні з погляду популярності. Doubao, чат-бот на основі штучного інтелекту перевершив Baidu Ernie Bot за кількістю завантажень минулого року і тепер має більше регулярних щомісячних користувачів iOS у Китаї, згідно з даними Sensor Tower.

Керівник Google Сундар Пічаї розповів Decoder про пошук на основі ШІ та майбутнє Інтернету
Керівник Google Сундар Пічаї розповів Decoder про пошук на основі ШІ та майбутнє Інтернету ...

Керівник Google поспілкувався з Decoder, щоб поговорити про найбільші досягнення в області ШІ, майбутнє пошуку Google і долю Інтернету.

Захист чат-ботів ШІ можна легко обійти, кажуть британські дослідники
Захист чат-ботів ШІ можна легко обійти, кажуть британські дослідники ...

Дослідники уряду Великої Британії виявили, що запобіжники, щоб запобігти видачі незаконних, токсичних або відвертих відповідей моделям штучного інтелекту, що стоять за чат-ботами, можна обійти простими методами.

OpenAI міняє голос ChatGPT AI через його схожість з голосом Скарлетт Йоханссон
OpenAI міняє голос ChatGPT AI через його схожість з голосом Скарлетт Йоханссон ...

OpenAI оголосив, що зніме один із «голосів» ChatGPT, названий «Sky», який викликав суперечки через свою схожість із голосом актриси Скарлетт Йоханссон. «Ми чули запитання про те, як ми вибирали голоси в ChatGPT, особливо Sky», — написала компанія, яка підтримується Microsoft, на X. «Ми працюємо над тим, щоб призупинити використання Sky, поки ми звертаємося до них». Йоханссон знялася в науково-фантастичному фільмі «Вона» 2013 року про чоловіка, який закохується в систему штучного інтелекту на ім’я Саманта, яку озвучує Йоханссон.

2024 рік може стати роком, коли ми вже почнемо платити своїм обличчям
2024 рік може стати роком, коли ми вже почнемо платити своїм обличчям ...

Біометричні варіанти оплати стають все більш поширеними в США, наприклад Apple Face ID, що дозволяє купувати додатки, а Amazon запроваджує технологію оплати за допомогою долоні в магазинах. Деякі мережі ресторанів у США почали дозволяти відвідувачам платити особисто, що вже поширено в Азії за допомогою AliPay. Хоча конфіденційність викликає занепокоєння, це не є чимось новим у світі технологій, і Juniper Research прогнозує 3 трильйони доларів мобільних біометричних платежів до 2025 року.

Користувачі TikTok блокують знаменитостей
Користувачі TikTok блокують знаменитостей ...

Рух TikTok закликає підписників блокувати відомих людей через їхню позицію щодо війни Ізраїлю та ХАМАС. Це почалося на Met Gala.

За допомогою відеодзвінка, згенерованого ШІ, хакери вкрали 20 мільйонів фунтів стерлінгів
За допомогою відеодзвінка, згенерованого ШІ, хакери вкрали 20 мільйонів фунтів стерлінгів ...

Британська інжинірингова компанія Arup підтвердила, що стала жертвою глибокого шахрайства після того, як її співробітника обдурили, щоб надіслати злочинцям 200 мільйонів гонконгських доларів (20 мільйонів фунтів стерлінгів) за допомогою відеодзвінка, згенерованого штучним інтелектом.

1 2 3 4 5 6 ... 9 10