Звіт: вартість ринку Інтернету речей у сфері охорони здоров'я в 2022 р. досягне 181,4 млрд. доларів

Романов Роман
Звіт: вартість ринку Інтернету речей у сфері охорони здоров'я в 2022 р. досягне 181,4 млрд. доларів

За даними Future Market Insights, очікується, що світовий ринок Інтернету речей у сфері охорони здоров’я досягне 181,4 мільярда доларів США у 2022 році, зростаючи на 18,0% CAGR до 952,3 мільярда доларів США до 2032 року протягом прогнозованого періоду.

Крім того, очікується, що в наступному десятиріччі ринок має можливість досягти вартості 770,9 мільярдів доларів.

Забезпечуючи доступ до даних пацієнтів у режимі реального часу та віддалений моніторинг пацієнтів, Інтернет речей (IoT) може порушити традиційну медичну терапію на паперовій основі.

Без названия (2)-2.jpeg (6 KB)

З появою цієї цифрової технології охорони здоров’я була задоволена потреба в розширеній діагностиці та цільових терапевтичних можливостях.

Крім того, він не тільки дає можливість лікарям дистанційно спостерігати за пацієнтами, але також функціонує як фітнес і оздоровчий трекер для спортсменів і нагадування про наступний прийом ліків для пацієнтів.

Успішне впровадження IoT для дистанційного моніторингу пацієнтів з цукровим діабетом та астмою, разом із зростаючим використанням пристроїв для фітнесу та здоров’я, призвело до значного попиту на медичний бізнес IoT.

Основні висновки з дослідження ринку:

• IoT в охороні здоров’я зріс на 18,8% у період з 2015 по 2021 рік;

• Портативні діагностичні пристрої в сегменті Інтернету речей у сфері охорони здоров’я розширяться зі CAGR 10,1% протягом прогнозованого періоду;

• Прогнозується, що в США ринок досягне 208,1 мільярда доларів США при CAGR 18,9% протягом прогнозованого періоду;

• Очікується, що ринок Китаю досягне ринкової вартості 92,8 мільярда доларів США із CAGR 19,5% протягом прогнозованого періоду.

«Аналітика великих даних – це область IoT, яка швидко розширюється.

Для аналізу великих даних необхідні найновіші досягнення в галузі машинного навчання, логічних процедур, обчислювального інтелекту та інтелекту даних» , – каже аналітик FMI.

Конкурентний ландшафт

Основними гравцями, які були зазначені у звіті, є Apple, Cisco, GE Healthcarе, Google (Alphabet), International Business Machines Corporation, Medtronic PLC, Microsoft Corporation, Proteus Digital Health, Koninklijke Philips NV, QUALCOMM та Abbot Laboratories є серед компаній, які пропонують продукти та технології, що дозволять клієнтам скористатися перевагами нових технологій.

У квітні 2019 року Royal Philips і Spencer Health Solutions розширили свої послуги, щоб надавати їх хронічно хворим пацієнтам у деяких країнах Європейського Союзу (ЄС) щодо дотримання споживання лікарських засобів вдома та платформу телемедицини Philips.

Medtronic співпрацювала з IBM Watson у січні 2019 року, щоб забезпечити IQcast, нову функцію свого поточного продукту Sugar.IQ, для мобільних пристроїв iOS у Сполучених Штатах.

Програмне забезпечення забезпечить пацієнтам епізод гіпоглікемії контроль рівня глюкози, передбачаючи низький рівень ще за 1-4 години наперед.

За матеріалами: Iotbusinessnews