Звільнений творець ChatGPT піде в Microsoft: над чим Сем Альтман там працюватиме

Звільнений творець ChatGPT піде в Microsoft: над чим Сем Альтман там працюватиме

Крім Альтмана в Microsoft перейде і колишній засновник OpenAI Грег Брокман, який звільнився самостійно після рішення ради директорів змістити з керівної посади Сема Альтмана.

Сем Альтман і Грег Брокман, які є одними із засновників OpenAI, що створила популярного чат-бота ChatGPT на основі штучного інтелекту, після своїх звільнень можуть приєднатися до Microsoft. Про це в соцмережі X (колишній Twitter) заявив генеральний директор корпорації Сатья Наделла.

Сатья Наделла написав, що очікує, коли Сем Альтман і Грег Брокман приєднаються до Microsoft, щоб "очолити нову передову дослідницьку групу в галузі штучного інтелекту" в цій корпорації. У відповідь на це Сем Альтман написав у соцмережі X (колишній Twitter): "Місія триває" зробивши репост допису Наделли.

Як зазначає портал Interesting Engineering, в історії працевлаштування це має бути найшвидше повернення на роботу людини, яку щойно звільнили. "Місія", про яку говорить Альтман, імовірно, є місією OpenAI "забезпечити, щоб загальний штучний інтелект приносив користь усьому людству", підкреслює видання.

Источник: focus.ua