Запрограмовані на успіх: імена жінок, володарки яких будуть щасливими до старості

Запрограмовані на успіх: імена жінок, володарки яких будуть щасливими до старості

Ім'я сильно впливає на життя людини: деякі надають своїм власницям особливу силу, а інші роблять жінок щасливими до глибокої старості.

"Апостроф" розповідає, які жіночі імена допомагають здобути щастя в особистому житті та гармонію з собою.

Ганна

Ці жінки тонко відчувають людину, завдяки чому їх оточують лише добрі люди. Ганна також вміє вибрати відповідного чоловіка, що приносить їй сімейне щастя, яким вона насолоджується все життя.

Олена

Олена - життєрадісна оптимістка, вона легка у спілкуванні та цінує красу й затишок. Власниці цього імені досягають своїх цілей завдяки завзятості та винахідливості. Вони мають гарну інтуїцію, яка допомагає зробити правильний вибір.

Єлизавета

Ці жінки притягують успіх. З одного боку, Єлизавета - амбітна та напориста, а з іншого - великодушна й щедра. Серце власниць імені відкрите для життя, вони радіють доброму та здатні долати труднощі.

Марія

Власниці цього імені веселі та товариські, у них легка вдача. Успіх супроводжує Марію протягом усього життєвого шляху. Крім того, вона не боїться проблем та зберігає оптимізм навіть у непростих ситуаціях.

Тетяна

Це лідер, здатний вирішити найважчі завдання. Водночас зі своїм чоловіком Тетяна м'яка та готова на поступки. Ці жінки мають тонку інтуїцію і товариські. Їм часто щастить і обставини складаються на їхню користь.

Источник: apostrophe.ua