Закриті чати у WhatsApp стануть зручнішими

Закриті чати у WhatsApp стануть зручнішими

У месенджері WhatsApp з’явиться можливість використовувати закриті чати на зв’язаних пристроях. Нововведення розкрили автори порталу WABetaInfo.

Закриті чати представили ще у травні 2023 року. Наразі функція працює лише на основному смартфоні користувача та не поширюється на інші пристрої. Тепер чати можуть синхронізуватися на всіх пристроях. Така функція є у бета-версії месенджера для Android під номером 2.24.8.4.

Щоб відкрити закриті чати на зв’язаному пристрої, потрібно налаштувати секретний код на основному смартфоні. Зробити це можна у налаштуваннях. Швидше за все, підтримуватиметься лише спеціальний код, тоді як на смартфоні можна використовувати відбиток пальця та відображення обличчя. Після налаштування закриті чати відображатимуться лише у спеціальній папці. Очікується, що функцію додадуть до основної версії месенджера в наступних оновленнях, проте невідомо, скільки доведеться чекати користувачам.

Нещодавно WhatsApp отримав масштабний редизайн для смартфонів Android. Розділи “Чати”, “Статус”, “Спільноти” та “Дзвінки” тепер знаходяться не там, де зазвичай.

Источник: itechua.com