Загальнодоступні мережі Інтернету речей стандарту LoRaWAN збільшилися на 66% за три роки

Романов Роман
Загальнодоступні мережі Інтернету речей стандарту LoRaWAN збільшилися на 66% за три роки

Альянс LoRa оголосив, що загальнодоступні мережі LoRaWAN зросли на 66 відсотків за останні три роки.

LoRaWAN — це відкритий стандарт для малопотужних глобальних мереж IoT (LPWAN). Альянс LoRa налічує понад 500 членів, включаючи таких, як IBM, Cisco, HP, Foxconn, Semtech, Bosch і Schneider та сприяє розширенню екосистеми LoRaWAN з 2015 року.

Розгортання мереж LPWAN традиційно здійснювалося операторами мобільних мереж. Однак альянс LoRa зазначає, що більша частина останнього зростання «була зумовлена ​​в основному не-MNO, які будують критичну спеціалізовану інфраструктуру для підтримки зростаючих потреб LPWAN IoT».

Нещодавні інвестиції провайдерів супутникових та громадських мереж LoRaWAN ще більше розширили покриття.

images (3)-3.jpeg (13 KB)

Донна Мур, генеральний директор і голова альянсу LoRa, сказала: «Оператори мережі LoRaWAN створюють нові типи інфраструктури, щоб відповідати майбутнім вимогам до мереж IoT.

Очікується стрімка еволюція типів мереж і мережевих провайдерів, що є ознакою здорового та живого ринку. Ці нові мережеві гравці спритні та здатні виходити за межі обмежень існуючої мережевої інфраструктури.

Вони успішно створюють прибуткові бізнес-моделі, щоб максимізувати цінність власних мереж LoRaWAN та задовольняти потреби розгортання LPWAN IoT, що розвиваються.

LoRaWAN – це єдина LPWAN, яка надає вибір типів мереж, а також взаємодію та роумінг між мережами, що буде продовжувати стимулювати значне зростання пропускної здатності мережі LoRaWAN».

Альянс LoRa розглядає зростання різноманітності мереж LoRaWAN – включаючи публічні, громадські, супутникові та приватні, а також інші підходи до гібридних мереж – як ключову відмінність.

«У 2025 році встановлена ​​база пристроїв LPWAN перевищить 2 мільярди одиниць», – прокоментував Стів Хоффенберг, директор і галузевий аналітик компанії з маркетингових досліджень.

«З недорогими шлюзами LoRaWAN, можливістю адаптації як до загальнодоступних, так і приватних мереж, а також супутниковими можливостями, він має унікальне положення, щоб забезпечити підключення до найширшого діапазону пристроїв і місць, допомагаючи стимулювати зростання ринку LPWAN».

За матеріалами: Iottechnews