За викрадення телефону чоловіка відправили на громадські роботи

За викрадення телефону чоловіка відправили на громадські роботи

Днями суддя Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області Маханьков О.В. у відкритому судовому засіданні розглянув справу щодо уродженеця Кременчука, у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

12 вересня 2020 близько 12.00, перебуваючи на зупинці громадського транспорту «Ринок» на лавочці помітив чоловіка, який спав та у якого із кишені штанів було видно мобільний телефон «Samsung J5». Обвинувачуваний, реалізуючи свій злочинний умисел, скориставшись, що його дії є непомітними для потерпілого, але помітні для оточуючих таємно викрав мобільний телефон «Samsung J5», вартістю 1 тис 550 гривень. Свідків переконав, що потерпілий його знайомий.

Суд визнав обвинувачуваного винуватим за ч.1 ст. 185 КК України та призначив покарання у виді 100 годин громадських робіт.

Вирішили стягнути з чоловіка на користь держави витрати на проведення експертизи в сумі 653 грн 80 коп.

Вирок може бути оскаржений до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд м. Кременчука протягом 30 днів з дня його проголошення шляхом подання апеляційної скарги.

Источник: kg.ua