Японські військові отримали роботів-собак: вантажопідйомність 14 кг і швидкість 10 км/год

Японські військові отримали роботів-собак: вантажопідйомність 14 кг і швидкість 10 км/год

Наземні сили самооборони Японії (GSDF) оголосили про початок програми закупівель і випробувань різноманітних безпілотних систем у рамках комплексної оцінки, спрямованої на розробку концепцій їх інтеграції та використання в сухопутних силах.

Подробиці

У рамках цих зусиль японські військові придбали VISION 60, наземний безпілотник середнього розміру високої витривалості, розроблений для різноманітних застосувань у міських і природних ландшафтах, охоплюючи оборону та національну безпеку.

VISION 60, відомий у народі як «робот-собака», — це напівавтономний чотириногий робот, розроблений компанією Ghost Robotics. Він створений для роботи в несприятливих умовах і може похвалитися максимальною вантажопідйомністю 31 фунт (~14 кг) і може розвивати швидкість до 6,71 милі на годину (10 км/год)  з максимальним робочим діапазоном 10 кілометрів і часом роботи 3 години.

Оснащений гнучкими можливостями мобільності, VISION 60 може пересуватися різними місцевостями, включаючи пересічену місцевість, пісок, пагорби, і навіть долати сходи. Його багатофункціональний дизайн дозволяє йому ходити, бігати, повзати, лазити та плавати, полегшуючи маневреність у складних умовах.

Примітно, що використання подібних роботизованих собак набуло популярності в усьому світі, оскільки ВПС Сполучених Штатів розгортають такі засоби з березня 2022 року для забезпечення безпеки та патрулювання військових об’єктів.

Источник: wheel-news.com