Яким знакам зодіаку пощастить вихідними – 27-28 травня

Нинішні вихідні ідеально підходять для відпочинку, якщо розуміти під цим словом відсутність будь-яких дій і вчинків, тому робити різких рухів у цей час не варто.

27 і 28 травня дадуть не лише поживу для аналізу та пов'язаних із ним роздумів, але й для того, щоб робити висновки – як із першого, так і з других. Відпочинок у ці дні бажаний спокійний і, за можливості, інтелектуальний: він допоможе відновити сили та приготуватися до нового – й результативного – робочого тижня. Кому пощастить у цей час?

Субота, 27 травня, – перший у місячному календарі темний і небезпечний з енергетичної точки зору місячний день. У цей час людиною оволодівають страхи, тривога й погані думки — на щастя, в більшості випадків вони не більше ніж породження місячної енергії. Дратівливість, яка виникла від самого ранку, потрібно просто перетерпіти – вже завтра настрій покращиться. Активних дій робити не варто – треба сидіти тихо, за можливості відмовившись від спілкування: звернувши на себе увагу Всесвіту, можна накликати неприємності на власну голову. В неділю, 28 травня, ситуація почне поступово покращуватися, день сприятливий для зустрічі з близькими людьми – друзями й родичами. Нових справ, навіть якщо йдеться про домашні турботи, краще не починати, а ось продовжувати ті, що вже перебувають у роботі, не лише можна, а й потрібно.

Близнята (22.05 – 21.06)

Близнята можуть розраховувати на приємні зміни в особистому житті. У стосунках із коханою людиною – особливо на їх першій стадії – важливо не робити різких рухів, які можуть порушити ще тендітний зв'язок, який остаточно не сформувався. Представники знака, які інтуїтивно прийшли до цієї мудрості, можливо, саме в цей час отримають подяку від долі – наприклад, пропозицію руки й серця.

Лев (23.07 – 21.08)

Леви, незважаючи на вихідні, можуть отримати пропозицію перейти на нову посаду, а можливо, і на нову роботу, про яку вони давно мріяли. За час, який відокремлює представників знака від понеділка, коли необхідно буде дати відповідь, вдасться не лише вирішити, який вибір зробити, а й продумати програму першочергових дій, на яку чекає нове – і яку гідно оцінить – керівництво.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Козорогів – з великою ймовірністю – очікують великі фінансові надходження, які вони отримають у вихідні, оскільки їхня робота не пов'язана з офісними виплатами гонорарів. Найголовніше для них у цей час – добре продумати, як витратити отриману суму. Не варто тринькати її на дрібниці, без яких легко можна обійтися, краще придбати щось справді важливе.

Источник: tsn.ua