Яким знакам зодіаку пощастить вихідними – 20-21 травня

Космічна енергетика 20 і 21 травня буде різною – як позитивною, так і негативною, але в будь-якому разі фізичних та моральних сил виявиться не так багато, щоб можна було здійснити глобальніші проєкти, тому краще відпочити та відновити сили. Кому пощастить цими днями?

Субота, 20 травня, розділиться на дві частини. У першій половині доби яскраво виражений негатив – його проявом стане нервова напруженість, яка переростає в агресію. Пережити цей час без втрат зможуть ті, хто максимально дистанціюється від навколишніх людей і зосередиться на роботі, навіть якщо вона торкнеться всього лише побутових турбот. На щастя, вже після обіду розпечена атмосфера поступово охолоне до комфортних температур і людям буде легше спілкуватися одне з одним. Неділя, 21 травня, день поганого настрою та апатії, з якими необхідно боротися будь-що-будь. Важливо – принаймні до обіду – тримати себе в руках, не допускаючи сплеску емоцій: він можуть стати причиною прикрості сварки з друзями та рідними. Попри це день сприятливий для будь-якої фізичної роботи: можна робити ремонт, проводити генеральне прибирання, наводити лад на дачі.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці можуть отримати звістку від людини, з якою їх деякий час пов'язували романтичні взаємини. Вони були розірвані раптово, з причини, яка була незрозуміла представникам знака, а тому викликала здивування та образу. Колишній коханий, найімовірніше, з'явиться так само раптово, як колись зник, і виявиться, що для такого вчинку вони мали поважні причини.

Терези (24.09 – 23.10)

Терези – особливо тим, хто так чи так має стосунок до творчості, зможуть досягти мети, якої вони прагнули вже досить давно. Щось створене натхненням представників знака  буде гідно оцінено тими, від кого залежить їхнє подальше просування – професійних критиків та потенційних продюсерів. А це означає, що свого часу вони здобули правильний курс і тепер можуть святкувати перемогу.

Водолій (21.01 – 18.02)

Водолії, мабуть, єдиний знак зодіаку, представникам якого сьогодні не тільки можна, а й потрібно розпочати реалізацію важливого заходу, до якого вони готувалися довгий час. Цими вихідними складуться максимально сприятливі умови для старту, і цим необхідно скористатися. Втративши рідкісний шанс, вони згодом довго чекатимуть на його повторення, а час, як відомо, гроші.

Источник: tsn.ua