Які продукти допоможуть очистити кишечник

Регулярне чищення кишечника допоможе впоратися з багатьма проблемами в організмі.

Однією із найпоширеніших причин багатьох захворювань є забруднений кишечник. Токсини та шлаки, що накопичуються в організмі, можуть бути причиною порушення обміну речовин, погіршення загального самопочуття.

Позбутися багатьох проблем допоможе регулярне чищення кишечника за допомогою продуктів. Розповів знаменитий телелікар Сергій Агапкін.

Чорнослив

Магній, що міститься в чорносливі, має сечогінну дію.

«Він змушує жовчний міхур викидати жовч у кишечник, а жовч у свою чергу має слабку дезінфікуючу дію і перешкоджає розвитку патогенної мікрофлори».

При цьому чим висушеніший чорнослив, тим більше його потрібно перед вживанням вимочувати у воді. На день потрібно з'їдати 100-150 грам.

Вівсянка

Вживання вівсянки нормалізує роботу всіх органів.

"Вівсянка перешкоджає підвищенню рівня глюкози в крові", – пояснив Сергій Агапкін.

Буряк

Одним з головних помічників у чищенні кишечника є буряк, який виводить з організму зайву рідину, сприяє регулюванню артеріального тиску, а також робить судини більш еластичними.

При цьому буряки можна їсти у будь-якому вигляді – тушкувати, варити, запікати тощо. Купувати буряк краще діаметром близько 5-10 див.

Також рекомендується включити в раціон продукти, багаті на клітковину, кисломолочні продукти та ферментовані овочі, фрукти.

Источник: ua-novosti.info