Як за допомогою чаю покращити смак рису: не всі господарки про це знають

З рисової крупи завжди без особливих складнощів можна приготувати гарнір або навіть основну страву. Тому варто знати про деякі секрети, здатні зробити звичайний рис ще смачнішим.

Наприклад, не всі знають про те, що поліпшити якість рису можна за допомогою звичайного чаю. Завдяки цьому секретному компоненту крупа зберігає форму і набуває приємного відтінку смаку.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЧАЙ ПРИ ПРИГОТУВАННІ РИСУ

Варто відразу відзначити, що практичніше використовувати чайні пакетики, оскільки вони швидко заварюються. Також після них не потрібно намагатися відшукати чаїнки.

Підійде будь-який сорт чаю. Багато хто використовує класичний чорний. Приємними смаковими якостями відрізняється рис, приготований на зеленому чаї з додаванням жасмину.

Спочатку потрібно влити в каструлю потрібну кількість води (на частину рису дві частини рідини), довести до кипіння та відправити парочку чайних пакетиків. Коли напій завариться, видаляємо пакетики.

Після цього всипаємо рис і доводимо його до повної готовності. Такий гарнір зможе приємно здивувати навіть справжніх гурманів.

Источник: pixelinform.com