Як правильно і безпечно почистити екран телевізора: корисний лайфхак

Як правильно і безпечно почистити екран телевізора: корисний лайфхак

З часом на будь-якій поверхні накопичується пил та бруд. Деякі з них можна протерти звичайною ганчіркою, деякі потребують спеціальних мийних засобів, проте екран телевізора – це делікатна поверхня, яка потребує особливо дбайливого догляду.

Неправильне чищення може призвести до подряпин або іншого пошкодження покриття. Про те, як мити екран телевізора правильно і безпечно, розповідають OBOZ.UA.

На екранах періодично накопичується пил, бруд, відбитки пальців, які можуть спотворити якість зображення та погіршити враження від перегляду. Тому рекомендується чистити їх щодня, бо чим довше забруднення залишаються на поверхні, тим важче їх видалити.

Вимкніть телевізор і від'єднайте його від мережі живлення

Через те, що рідина і електрична техніка – це не сумісні речі, краще вимкнути телевізор, перш ніж братися до очищення. До того ж на вимкненому чорному екрані пил та бруд видно набагато краще.

Видаліть пил м'якою сухою ганчіркою

Ви можете використовувати мікрофібру або спеціальну серветку для чистки оптики. В жодному разі не використовуйте жорсткі щітки або паперові рушники, адже вони можуть подряпати екран.

Для видалення плям використайте воду або розчин з оцтом

Намочіть ганчірку водою, гарно її витисніть та протріть екран. Якщо вода не може впоратися з усім брудом, змішайте дистильовану воду та оцет 1:1 та використовуйте розчин, як мийний засіб.

Висушіть екран сухою ганчіркою

Після процедури, протріть екран ще раз сухою мікрофібровою серветкою, щоб забрати залишки вологи.

Також не забувайте при очищенні дотримуватися наступних правил:

  • Ганчірка має бути не мокрою, а вологою;
  • Тиснути на екран телевізора не потрібно;
  • В жодному разі не використовуйте мийні засоби.

Источник: soc.obozrevatel.com