Як довше тримати акумулятор iPhone зарядженим: простий лайфхак

Як довше тримати акумулятор iPhone зарядженим: простий лайфхак

Багатьом власникам iPhone знайоме це неприємне відчуття, яке виникає через появу на екрані сповіщення про низький заряд батареї. На щастя, цей момент можна відкласти.

OBOZ.UA поцікавився лайфхаками, як можна продовжити життя батареї "яблучного" смартфона. Особливо він стане у нагоді тим, хто щойно оновив операційну систему пристрою до iOS 17.1.1. Оновлення, як завжди, потягнуло за собою сплеск скарг на скорочення часу автономної роботи iPhone.

Дещо виправити цю ситуацію можна, змінивши дещо у налаштуваннях вашого пристрою. Достатньо буде відкоригувати роботу екрану. Для цього у налаштуваннях вашого iPhone виберіть "Доступність" — "Дисплей та розмір тексту" та увімкніть параметр "Зменшення точки білого".

Чим меншою буде ця точка, тим менше ресурсу батареї споживатиме пристрій. Така зміна може вплинути на використання смартфону на яскравому світлі, проте в осінню погоду не має викликати проблем. До того ж таке зменшення яскравості допоможе знизити навантаження на очі та полегшити засинання, якщо ви використовуєте свій екран перед сном. Менший потік світла не перешкоджатиме виробленню мелатоніну – гормону, який потрібний для того, щоби поринути у сон.

Досвідчені користувачі кажуть, що цей лайфхак може ускладнити читання повідомлень та іншого тексту на телефоні. Але і тут є рішення. Зменшення точки білого – це не те саме, що зміна яскравості на головному екрані вашого iPhone. Це означає, що ви можете налаштувати як оптимальну точку, яка оптимізує читання з телефону, так і витрату заряду батареї при освітленні екрана.

Источник: obozrevatel.com