Xiaomi 14 стане першим, хто отримає оновлення HyperOS 2

Xiaomi 14 стане першим, хто отримає оновлення HyperOS 2

На скріншоті, що злився, показано Xiaomi 14 із версією програмного забезпечення HyperOS 2.0.240703. Xiaomi випустила пристрій з HyperOS минулого року. Повідомляється, що Xiaomi 14 тестується з операційною системою HyperOS 2. Це означає, що версія програмного забезпечення може бути випущена найближчим часом.

Внутрішнє тестування HyperOS 2 почнеться в серпні

HyperOS-2.webp (7 KB)

Очікується, що HyperOS 2 стане ще одним успішним спеціальним оформленням від Xiaomi на основі Android. HyperOS вже привернула увагу багатьох користувачів Android з моменту свого випуску. Згідно з галузевими джерелами, HyperOS 2.0 значно вдосконалить HyperOS. Він вирішить деякі проблеми попередньої версії та запропонує низку захоплюючих нових функцій.

Останній флагман Xiaomi, серія Xiaomi 14, швидше за все, отримає оновлення HyperOS 2 першим. Згідно зі звітом, внутрішнє тестування HyperOS 2 почнеться в серпні.

Майбутня серія Xiaomi 15, вихід якої очікується приблизно наприкінці жовтня, постачатиметься з HyperOS 2 із коробки. Якщо говорити про глобальну версію HyperOS 2, то її дебют очікується наприкінці грудня або на початку наступного року. Окрім пристроїв серії Xiaomi 14, серії Redmi K80 і Poco F6 отримають оновлення одними з перших.

На жаль, компанія не розповіла про конкретні вдосконалення, над якими вони працюють. Однак можна з упевненістю сказати, що оновлення буде спрямоване на вдосконалення функцій системи, щоб зробити її більш вільною та покращити загальний досвід користувача. Очікується, що оновлення принесе подальші вдосконалення системної анімації та включить деякі функції AI.


Для людей, які не знайомі з HyperOS від Xiaomi, вона має значно менший розмір і займає значно менше місця на пристроях користувача. Для довідки HyperOS займає лише 9,14 ГБ у порівнянні з 12,53 ГБ останньої версії MIUI. HyperOS також пропонує відносно простіший інтерфейс користувача. Xiaomi дуже зосередилася на збереженні мінімалістичного досвіду за допомогою своєї теперішньої спеціальної оболонки.

Источник: portaltele.com.ua