Xiaomi 12S Ultra пройшов екстремальний тест на міцність

Xiaomi 12S Ultra пройшов екстремальний тест на міцність

На YouTube-каналі JerryRigEverything вийшов ролик, присвячений «живучості» нового флагмана Xiaomi. Апарат зазнав цілої низки тестів на стійкість до різних зовнішніх впливів. За словами техноблогера Зака ​​Нельсона, гаджет виявився міцним горішком — щоправда, з одним застереженням.

Для початку блогер випробував на стійкість екран смартфона, покритий захисним склом Gorilla Glass Victus. Нічого несподіваного не сталося: невеликі подряпини з'явилися при дії інструмента з індексом твердості 6 за шкалою Мооса, а глибші після обробки «сімкою». Задню кришку апарату, обшите штучною шкірою, виявилося складно пошкодити навіть при використанні канцелярського ножа.

Тести на нагрівання дисплея запальничкою та опір модуля основної камери механічним пошкодженням Xiaomi 12S Ultra пройшов без нарікань. А ось при перевірці на міцність при згинанні він показав себе не найкращим чином. Металева рамка, яка виконує роль каркасу, луснула у місці розміщення антен. Варто зазначити, що пристрій при цьому продовжував працювати (дисплей та задня кришка залишилися цілими), але для любителів носити свій телефон у задній кишені це, за словами блогера, має стати застереженням.

Источник: 4pda.to