X Ілона Маска «наживається на насильницькому контенті» ХАМАСу

Дмитро Сизов
X Ілона Маска «наживається на насильницькому контенті» ХАМАСу

Понад два десятки демократів у Палаті представників у вівторок звинуватили X Ілона Маска в «отриманні прибутку від насильницького контенту терористичною організацією» і вимагали від Маска та генерального директора Лінди Яккаріно звернути увагу на контент , пов’язаний з ХАМАС , на платформі соціальних мереж .

«Платформа стала осередком дезінформації та терористичної пропаганди», — написала група з 27 демократів на чолі з представниками Деном Голдманом з Нью-Йорка та Джеймі Раскіном з Меріленда в листі, отриманому CNBC .

І без того «невибачна» присутність антисемітського контенту на X, як вони написали, стала «абсолютно невиправданою» після смертоносної терористичної атаки в Ізраїлі бойовиками ХАМАС 7 жовтня. США вважають ХАМАС терористичною групою з 1997 року.

«Враховуючи багато кричущих прикладів отримання прибутку X від цього контенту, нам потрібні детальні відповіді від X для розгляду можливого законодавства, яке б запобігало такій діяльності в майбутньому», — написали законодавці.

Вони дали Маску та Яккаріно до 1 грудня надати «всі форми письмового спілкування», пов’язані з модерацією контенту для будь-яких дописів або облікових записів, пов’язаних з ХАМАС.

Окрім записів, демократи Палати представників попросили Яккаріно та Маска детально розповісти, як X планує працювати з контентом, пов’язаним з ХАМАС, який зараз розміщений на платформі. Вони також хочуть знати, які зміни компанія «планує впровадити, щоб гарантувати, що згубне поширення терористичної пропаганди не повториться».