ВР рассмотрит вопрос о введении почетного звания "Заслуженный работник сферы телекоммуникаций Украины"

Дмитрий Сизов
ВР рассмотрит вопрос о введении почетного звания "Заслуженный работник сферы телекоммуникаций Украины"

ИнАУ обратилось в парламент с просьбой поддержать законопроект 4017 о введении в Украине почетного звания "Заслуженный работник сферы телекоммуникаций Украины".

Вот текст письма ИнАУ:

­Голові Верховної Ради України

Разумкову Д.О.

 

Вих. № 140

від 07.12.2020

 

Шановний Дмитре Олександровичу!

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка є найбільшим вітчизняним об’єднанням підприємств сфери телекомунікацій України і об’єднує понад 220 суб’єктів господарювання цієї галузі, висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним.

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на засіданні 2 грудня 2020 року одноголосно прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України включити до порядку денного поточної сесії і прийняти за основу та в цілому проект Закону України про внесення зміни до статті 10 Закону України «Про державні нагороди України» (щодо запровадження почесного звання «Заслужений працівник сфери телекомунікацій України»), реєстраційний № 4017 від 02.09.2020.

Телекомунікації є однією з найважливіших галузей сучасної економіки, і їх значення з поглибленням цифровізації усіх сфер суспільного життя постійно зростає. Працівники галузі в режимі 24/7/365, незважаючи на всі негаразди і кризові явища, забезпечують вітчизняних споживачів якісним зв’язком, доступом до мережі Інтернет, можливістю спілкування. Завдяки самовідданій праці працівників сфери телекомунікацій українці можуть пишатись одним з найкращих у світі співвідношенням ціна/якість послуг електронних комунікацій. Українські телекомунікації зараз проходять перевірку пандемією, яка створила значне додаткове навантаження на мережі, і зв’язківці до сьогодні з честю справляються з новим викликом.

На наше глибоке переконання, кращі працівники сфери телекомунікацій України мають безперечне право на галузеве почесне звання «Заслужений працівник сфери телекомунікацій України», яке уже сьогодні мають представники багатьох інших сфер вітчизняної економіки.

Просимо Вас сприяти включенню до порядку денного одного з найближчих засідань Верховної Ради України проекту Закону України № 4017 від 02.09.2020, а також підтримати його під час розгляду і голосування у Верховній Раді України.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                         А. Пятніков

 Ответ ВР можно считать новогодним подарком всей отрасли:

Голові Правління Інтернет Асоціації України

                                                     ПЯТНІКОВУ А.В.

Шановний Анатолію Вікторовичу !

У Комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування (далі - Комітет) за дорученням Голови Верховної Ради України Д.Разумкова розглянуто звернення Інтернет Асоціації України з проханням «...сприяти включенню до порядку денного одного з найближчих засідань Верховної Ради України проекту Закону України з реєстр. №4017 від 02.09.2020, а також підтримати його під час розгляду і голосування у Верховній Раді України». За наслідками даного звернення в межах предмету відання Комітету зазначаємо таке.

Насамперед інформуємо, що Комітет на своєму засіданні 2 грудня 2020 року розглянув вказаний законопроект та за наслідками розгляду ухвалив висновок, яким рекомендував Верховній Раді України включити його до порядку денного четвертої Верховної Ради України дев’ятого скликання. За рішенням Верховної Ради України даний законопроект 15 грудня 2020 року включено до Порядку денного сесії. Також Комітет на засіданні 2 грудня ухвалив висновок рекомендувати Парламенту відповідно до пункту 1 частини першої та частини другої статті 114 Регламенту Верховної Ради України за наслідками розгляду в першому читанні прийняти даний проект Закону за основу та в цілому.

Принагідно інформуємо, що згідно з частиною першою статті 24 Регламенту Верховної Ради України проект Розкладу пленарних засідань Верховної Ради України на кожний місяць готується Апаратом Верховної Ради за поданнями комітетів, тимчасових спеціальних комісій та тимчасових слідчих комісій з урахуванням пропозицій депутатських фракцій (депутатських груп) відповідно до затвердженого порядку денного сесії Верховної Ради і подається на розгляд Погоджувальної ради.

До складу Погоджувальної ради входять Голова Верховної Ради України, Перший заступник і заступник Голови Верховної Ради України, голови депутатських фракцій (голови депутатських груп) з правом ухвального голосу та голови комітетів з правом дорадчого голосу (частина друга статті 73 Регламенту Верховної Ради України).

З повагою Голова Комітету                                                                                                        А.КЛОЧКО

Конечно, нужно будет дождаться голосования в зале, но по опыту прежних голосований, можно выразить надежду, что эта инициатива будет поддержана паламентариями.