Вперше за довгий час: Леонардо Ді Капріо у костюмі від Alexander McQueen відвідав Каннський кінофестиваль

Вперше за довгий час: Леонардо Ді Капріо у костюмі від Alexander McQueen відвідав Каннський кінофестиваль

Голлівудський актор представив стрічку "Вбивці місячної квітки", у якій зіграв головну роль.

Леонардо Ді Капріо вперше за довгий час з'явився на публіці – він відвідав Каннський кінофестиваль. Актор прийшов на показ кримінальної вестерн-драми "Вбивці квіткового місяця", у якій зіграв головну роль.

Актор мав чудовий вигляд. Він був одягнений в елегантний чорний костюм із атласними чорними лампасами від бренду Alexander McQueen, білу сорочку, яку доповнив золотими запонками від David Yurman і чорним метеликом. Взув Ді Капріо чорні лаковані туфлі від John Lobb.

Актор був у хорошому настрої: він усміхався, позував фотографам і махав рукою прихильникам.

Разом із Леонардо Ді Капріо на червоній доріжці був режисер стрічки Мартін Скорсезе (який востаннє був на Каннському кінофестивалі аж у 1985 році з фільмом "Після роботи") і його колега по знімальному майданчику Роберт Де Ніро.

Потім до них приєдналися й інші актори фільму: Джилліан Діон, Джаней Коллінз, Кара Джейд Майєрс, Лілі Гладстоун і Танту Кардінал.

Про фільм:

Стрічка "Вбивці місячної квітки" заснована на однойменному бестселері Девіда Гранна. Події відбуваються у 1920-х роках в окрузі Осадж, штат Оклахома. Після виявлення тут нафтових родовищ, стається серія жорстоких вбивств за загадкових обставин.

Источник: tsn.ua