Vodafone та "Київстар" змінюють тарифи: на скільки здорожчають

Vodafone та "Київстар" змінюють тарифи: на скільки здорожчають

Двоє з трьох найбільших мобільних операторів України – "Київстар" і Vodafone – почали підвищувати вартість окремих тарифів. Причому як для бізнесу, так і для звичайних абонентів. Наприклад, Vodafone вже з 22 лютого змінить вартість одразу низки пропозицій, підвищивши їх на 25-50 грн.

Про це повідомили у самому Vodafone. При цьому наголосивши: разом зі зростанням вартості тарифів збільшується і їхнє наповнення. Насамперед – обсяг інтернету, що надається.

"Через зростання витрат на підтримку та відновлення мережі необхідно змінити вартість тарифів – з 22.02.24. Водночас збільшиться обсяг інтернету", – розповіли в компанії.

Як здорожчають тарифи Vodafone

Вартість тарифу SuperNet Pro збільшиться на 35 грн/місяць – з поточних 245 до 280 грн. Водночас, наголошується, збільшиться обсяг інтернету – з 30 до 40 ГБ.

Тариф SuperNet Turbo 2019 здорожчає на 30 грн/місяць – зі 170 грн до 200 грн. При цьому буде збільшено обсяг інтернету на максимальній швидкості – на 10 ГБ. Після 22 лютого він становитиме 50 ГБ.

Вартість тарифу Light+ зросте зі 125 грн/4 тижні до 145 грн/місяць. Об'єм інтернету при цьому збільшиться на 5 ГБ – до 10 ГБ.

Тариф SuperNet Start 2019 здорожчає на 25 грн/місяць – до 195 грн. Натомість абоненти отримають додаткові 4 ГБ інтернету – таким чином його обсяг збільшиться до 18 ГБ.

Вартість тарифу SuperNet Start збільшиться на 25 грн/місяць – з поточних 175 грн до 200 грн. Водночас, зазначається, збільшиться обсяг інтернету – з 15 до 20 ГБ.

Тариф SuperNet Unlim здорожчає більше – на 50 грн. Наразі він коштує 360 грн/місяць, а буде 410 грн.

При цьому буде збільшено обсяг інтернету на максимальній швидкості – на 20 ГБ. Після 22 лютого він становитиме 80 ГБ.

Чому Vodafone підвищує тарифи

Як розповіли у самому Vodafone, на підвищення вартості деяких тарифів їх штовхає зростання витрат на підтримку та відновлення мережі. Там запевняють, що інвестують мільйони у розширення географії мережі, а також підвищення швидкості:

 • доступу;
 • поновлення зв'язку у регіонах бойових дій.

Який найдешевший тариф Vodafone

Загалом же, найдешевшим тарифом у Vodafone є Turbo з акцією "TurboБезлім". Пакет послуг коштує 165 грн на 4 тижні (тобто 28 діб), а базові послуги передбачають:

 • інтернет – 20 ГБ;
 • дзвінки по Україні – 800 хв, далі – безліміт у мережі;
 • SMS по Україні (на всі мобільні мережі) – 50 шт. за 1,50 грн./день.

Для кого Київстар змінив тарифи

Змінив тарифи і "Київстар" – щоправда, лише для бізнес-клієнтів. Запрацювали нові розцінки з 1 лютого.

Як повідомили в компанії, зокрема, була збільшена вартість розсилки Viber-повідомлень для корпоративних клієнтів, які здійснюють комерційні розсилки.

"За детальною інформацією про зміни клієнти можуть звернутися до персонального менеджера "Київстар". Або за номером 0800 303 466", – йдеться у повідомленні.

При цьому наголошується: піти на зміни тарифів оператор вирішив з кількох причин. Зокрема:

 • у зв'язку з економічними та ринковими умовами;
 • розширенням можливостей сервісів.

Найдешевший тариф "Київстар"

Загалом мінімальний тариф від "Київстару" для звичайних абонентів за передоплатою називається Love UA На максимум. Пакет послуг коштує 175 грн на 4 тижні (тобто 28 діб). За це абонент отримає:

 • 15 ГБ Інтернету;
 • 2 500 МБ мобільного інтернету в роумінгу в 27 країнах;
 • безлім на дзвінки в мережі;
 • 150 хвилин на дзвінки на інші мобільні, міські та закордонні номери (до Польщі, Італії, Німеччини, Чехії, Узбекистану, Ізраїлю, США, Канади, Китаю, Індії, Іспанії, Молдови та Румунії);
 • безлімітне використання послуг низки державних (зокрема, Дія, "Укрзалізнія" та ін.), а також освітніх сервісів;
 • 1 безкоштовна додаткова послуга (наприклад, 100 SMS по Україні або 100 SMS на будь-які номери по Україні).

Источник: obozrevatel.com