Власник "Київстару" планує продати мережу вишок мобільного зв'язку в Україні

Власник "Київстару" планує продати мережу вишок мобільного зв'язку в Україні

Телекомунікаційний холдинг VEON оголосив про плани продати мережі вишок мобільного зв'язку в Україні, Пакистані та Бангладеш після того, як закрив угоду з продажу баштової "дочки" в Росії.

Як повідомили у VEON, баштовий актив у Пакистані може бути проданий до кінця 2022 року, в Бангладеш у 2022-2023 роках, в Україні – протягом 2023 року, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Подробиць щодо потенційних покупців та вартості активів холдинг не наводить.

Як повідомлялося, у вересні телекомунікаційний холдинг VEON домовився про продаж мережі вишок мобільного зв'язку в Росії за 70,65 млрд рублів ($970 млн).

У рамках угоди 100% "Національна баштова компанія", яка належала ПАТ "Вимпелком" (входить до складу VEON) було продано компанії "Сервіс-Телеком". VEON при закритті угоди отримав транш на $872 млн. Залишки платежу виплачуватимуть протягом 3 років.

Група VEON (раніше – VimpelCom Ltd.) є акціонером найбільшого українського оператора мобільного зв'язку "Київстар", а також володіє активами в Росії ("Вимпелком" надає послуги під брендом "Билайн") та інших країнах.

Найбільшим акціонером VEON є LetterOne, що входить до "Альфа-груп" російського бізнесмена Михайла Фрідмана та партнерів – їй належить 47,9% акцій. Free float компанії на Nasdaq становить 43,8%, ще 8,3% групи перебуває під керуванням голландського трасту – штихтингу.

Источник: biz.censor.net