Виявилося, що Сем Альтман — один із найбільших акціонерів Reddit

Виявилося, що Сем Альтман — один із найбільших акціонерів Reddit

СЕО OpenAI Сем Альтман є третім за розміром акціонером Reddit. Про це стало відомо в процесі підготовки виходу компанії на ІРО, пише Fortune.

Що сталося

Сем Альтман, схоже, чи не найбільше виграє від ІРО Reddit. У четвер технологічна платформа подала форму S-1 до Комісії з цінних паперів і бірж США. У формі перераховано безліч нових деталей про сайт, зокрема його фінансові показники, фактори ризику та ключові напрямки бізнесу.

А також дані про власників пакета акцій. Зокрема, СЕО OpenAI контролює 8,7% акцій компанії. Це робить Альтмана третім за величиною акціонером Reddit, поступаючись лише компанії Advance сім’ї Ньюхаусів, яка володіє трохи більше 30%, та китайській Tencent з 11% компанії. 

У 2023 році Reddit повідомив про загальний дохід у розмірі $804 млн, з яких переважна більшість ($788,8 млн) була отримана від реклами. Хоча Альтман більше не входить до ради директорів Reddit, його фокус на ШІ, схоже, тісно пов’язаний з баченням Reddit.

Компанія повідомила, що минулого місяця підписала угоду про ліцензування даних на суму $203 млн, з яких трохи більше як $66 млн отримає в 2024 році. Партнером нібито стала Google, яка використовує дані Reddit для навчання своєї програми Gemini LLM.

Источник: vctr.media