Від користувачів Windows 10 зажадали завести акаунт Microsoft

Від користувачів Windows 10 зажадали завести акаунт Microsoft

Корпорація Microsoft почала вимагати від користувачів Windows 10 завести акаунт облікового запису в інтернеті. Про це повідомляє видання Neowin.

На відповідний банер у налаштуваннях ОС, що виник в одному з останніх оновлень, звернули увагу користувачі. Windows 10 може вимагати від власників комп’ютерів, які не мають облікового запису Microsoft, завести його.

За словами журналістів Neowin, багато користувачів ОС Windows не люблять заводити обліковий запис Microsoft в інтернеті – у цьому разі вони задовольняються локальним обліковим записом. Поки Microsoft не змушує споживачів створювати профілі, але настійно просить зробити це. У компанії уточнюють, що обліковий запис в інтернеті дає змогу синхронізувати і зберегти особисті дані.

Для вимкнення реклами потрібно зайти в налаштування Windows, перейти в розділ “Конфіденційність” і перевести повзунок навпроти пункту “Показувати пропонований контент у застосунку “Налаштування”” в неактивне положення. Автори Neowin нагадали, що актуальну ОС Windows 11 не можна встановити без створення облікового запису Microsoft, але обмеження можна обійти спеціальною командою.

Источник: processer.media