Вчені назвали три фактори, які можуть викликати недоумство

ПРИЧИНИ ЗМІН МОЗКУ: ЗАБРУДНЕННЯ ПОВІТРЯ, БІДНІСТЬ, СТРЕС.

Нове дослідження показало, що люди, що живуть у найбідніших районах, можуть наражатися на ризик швидкого старіння мозку. Експерти визначили фактори, які можуть викликати недоумство. 

Вчені зі Школи медицини та громадської охорони здоров'я Університету Вісконсіна проаналізували дані про здоров'я 601 людини із середнім віком 59 років. 69% їх мали в сімейному анамнезі деменцію. Учасникам робили МРТ головного мозку на початку дослідження, а згодом знову кожні три-п'ять років протягом десяти років. Кожні два роки їм також доводилося складати тести на згадку та когнітивні здібності

На початку дослідження не було зв'язку між обсягом мозку учасників та районами, де вони жили. Однак до кінця експерименту у людей, які жили у бідних районах, було помічено швидше старіння мозку та зниження показників при виконанні когнітивних тестів, які використовуються для вимірювання ризику хвороби Альцгеймера. 

"Деякі можливі причини цих змін мозку можуть включати забруднення повітря, відсутність доступу до здорової їжі та медичного обслуговування, а також стресові життєві події", - пояснила Емі Дж. Х. Кінд, автор дослідження. 

Источник: storinka.com.ua