Вашингтон подає до суду на Google через функцію відстеження місцезнаходження

Вашингтон подає до суду на Google через функцію відстеження місцезнаходження

Генеральний прокурор Вашингтона Карл Расін у понеділок подав до суду на корпорацію Google у зв’язку з тим, що він вважає методи відстеження місця розташування користувачів такими, що порушують їхню конфіденційність, пише Reuters.

За словами генпрокурора, корпорація обманює користувачів, змушуючи їх повірити, що вони можуть контролювати свої конфіденційні дані, а в цей час продовжує їх збирати без інформування користувачів.

Три інші генеральні прокурори штатів також планують подати судові позови щодо притягнення Google до відповідальності за порушення конфіденційності користувачів, йдеться у заяві офісу генпрокурора.

«Google з допомогою оманливої інформації змусив споживачів повірити, що зміна їхнього облікового запису та налаштувань пристрою дозволить клієнтам захистити свою конфіденційність і контролювати, до яких особистих даних компанія може отримати доступ», – зазначає Расін.

«Правда в тому, що, попри твердження Google, вона продовжує систематично стежити за клієнтами та отримувати прибуток від даних клієнтів. Такі зухвалі спотворення фактів є явним порушенням конфіденційності споживачів», – прокоментував генпрокурор.

Источник: mind.ua