Valve випустила патч для Half Life

Valve випустила патч для Half Life

Наприкінці минулого тижня оригінальній Half-Life виповнилося 25 років від дня релізу. Valve вирішила відзначити день народження своєї першої (і найважливішої) гри із помпою. Фанати гідно оцінили щедрість компанії.

По-перше, до легендарного шутеру вийшло ювілейне оновлення — воно виправило різні старі помилки, повернуло оригінальне головне меню, а також привнесло до бойовика контент у вигляді бонусного рівня Uplink (раніше доступного лише на демо-дисках) та кількох унікальних мультиплеєрних карток. По-друге, шедевр на кілька днів зробили абсолютно безкоштовним у Steam. По-третє, студія не полінувалася оформити на честь свята гарний сайт із кількома цікавими секретами. Half-Life: Source, тим часом, тихенько відправили на смітник — суперечливий ремастер більше не показується в пошуковій крамниці.

Як наслідок, геймери ринули в Half-Life — хтось вирушив проходити сюжетну кампанію, а інші почали з'ясовувати стосунки в колись покинутому мультиплеєрі. Класичний FPS навіть примудрився обійти за популярністю Starfield: одного разу костюм Гордона Фрімена приміряли аж 33 тисячі людей.