В Україні знайшли чергового мільйонера з податкової: НАЗК підозрює в корупції

Інспектор із Державної податкової служби Дніпропетровської області виявився мільйонером. Як повідомило 29 травня Національне агентство з протидії корупції, заробити такі статки він не міг.

Деталі

Аналітики агентства провели аналіз життя старшого держінспектора ГУ ДПС Дніпропетровщини та виявили нестиковку.

За результатами розслідування матеріали надіслано представникам Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Співробітника податкової підозрюють у корупційних схемах.

Під час моніторингу було встановлено набуття податківцем необґрунтованих активів у вигляді готівкових коштів на суму більше 1,2 млн грн

Якщо САП задовольнить запит НАЗК, то після цього до суду направлять позов із проханням стягнути необґрунтовані активи на користь України.

Зазначимо, після того як НАЗК передає матеріали до САП, прокурори можуть подати відповідний позов до суду

В агентстві нагадали, що після судового рішення такі активи мають одразу ж спрямовуватися до держбюджету згідно з 290 статтею Цивільно-процесуального кодексу.

Новини про корупцію в Україні давно перестали дивувати, адже про неї, на жаль, неодноразово говорили не тільки всередині країни, а й за її межами.

Зокрема, у МВФ стверджували, що боротьба з корупцією безпосередньо пов'язана з економічним процвітанням держави, оскільки злочинність такого характеру позбавляє країну 2% економічного зростання.

Источник: meta.ua