В Україні з'явиться державна платформа для фрілансерів

В Україні з'явиться державна платформа для фрілансерів

Мінцифри постійно впроваджує нові сервіси, які покращують життя українців. Наразі у міністерстві повідомили про ще одну ініціативу. В Україні з'явиться державна платформа для фрілансерів.

Як повідомляє прес-служба Мінцифри, про плани розробити платформу для фрілансерів повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час зустрічі Європейської Бізнес Асоціації.

За словами чиновника, платформа буде аналогом закордонного Upwork. Для більшого розуміння Upwork - це сервіс, який дозволяє роботодавцям шукати віддалених працівників в усьому світі. Наразі в цьому напрямі вже є певні спільні напрацювання Міністерства цифрової трансформації України та деяких ІТ-кластерів. Отож держава планує не тільки об’єднати бізнес на вітчизняному  Upwork, але й надавати певні гарантії. 

Також планується, що на платформі будуть присутні не лише IT-спеціалісти, але й цілі вітчизняні ІТ-компанії. Отож на думку Михайла Федорова, сервіс допоможе  міжнародним компаніям швидко та зручно шукати в Україні підрядників у IT-галузі. У підсумку, українські компанії з легкістю інтегруватимуться у глобальний ринок. Мова йде, зокрема, і про клієнтів зі списку Fortune 500.

Аби мати можливість співпрацювати з глобальним бізнесом, вітчизняним компаніям потрібно буде пройти верифікацію та отримати статус "надійний партнер". Завдяки цьому статусу клієнти розумітимуть, що мають справу з надійною компанією, яка завжди і у повному обсязі виконує усі замовлення. Відповідно, іноземні замовники матимуть змогу розраховувати на високоякісний сервіс. Варто зазначити, що публічні кошти під час розробки платформи не використовуватимуться. 

Источник: one.ua