В Україні дорожчає мобільний зв’язок

В Україні дорожчає мобільний зв’язок

В Україні досить регулярно дорожчає мобільний зв’язок. Деякі мобільні оператори підіймають або коригують тарифи по кілька разів на рік.

При цьому слід зауважити, що в нашій країні якість цих послуг – одна з найкращих у світі.

Але чому постійно дорожчає мобільний зв’язок? Основні причини назвали експерти сайту ITechNews.

Курс валют

Це саме та основна причина, кажуть спеціалісти, яка змушує мобільних операторів підвищувати тарифи.

Зокрема, на вартість не в останню чергу впливає покупка українськими компаніями закордонного обладнання, відповідно, за долари та євро. А так як для модернізації обладнання та розширення якісного зв’язку в Україні “апаратури” потрібно дуже і дуже багато, то відповідно оператори закладають свої витрати у тарифні плани.

Реклама

Також однією з причин подорожчання мобільного зв’язку є вкладання коштів у рекламу та розширення абонентської бази. А ці гроші у тому числі беруться за рахунок підвищення вартості тарифних планів.

Податки і зарплата

Ще однією причиною експерти називають податки та підвищення заробітної плати працівникам. Ці статті також беруться не з особистих кишень керівників того чи іншого мобільного оператора, а з кишень абонентів.

“Подорожчання мобільного зв’язку стимулює мобільних операторів покращувати якість зв’язку та швидкість мобільного інтернету в Україні, та дозволяє створювати здорову конкуренцію між ними”, – наголошують експерти.

При цьому слід зауважити, що сьогодні вартість мобільного зв’язку складає в середньому 100-120 гривень. Що не так уже й багато у порівнянні з вартістю цієї послуги в інших країнах світу.

Источник: dilo.net.ua