В Одесі викрили підлітка-інваліда, який вів проросійські пабліки

В Одесі викрили підлітка-інваліда, який вів проросійські пабліки

В Одесі викрили адміністратора проросійського пабліка "Одеса за Росію" у соціальних мережах, який радів обстрілам міста іранськими дронами Shahed-136. Куратором виявився неповнолітній хлопець із синдромом ДЦП. Про це розповів громадський активіст Дем'ян Ганул.

За його словами, місцезнаходження адміністратора проросійського каналу вдалося вирахувати на відео.

"Адміністратору мого Telegram-каналу написав підписник, повідомив, що він здогадується, звідки знято відео, і повідомив орієнтоване місце. Адміністратор все передав мені, а я, зі свого боку, перевіреним людям в одній зі спецслужб. Через 1,5 години силовики ДСР (Департамент стратегічних розслідувань, — ред.) були у квартирі", — розповів він.

У квартирі знаходився неповнолітній хлопець із синдромом ДЦП, він виявився адміністратором пабліка та автором відео, за допомогою якого вдалося його знайти. У нього немає матері, а живе він із бабусею та дідусем. Крім того, Ганул розповів, що мав неповнолітнього спільника, тепер за скоєне відповідатиме його мама.

"Під час обшуку правоохоронці виявили чимало забороненої символіки. "Діти", якщо їх можна так назвати, готувалися зустрічати окупанти", — написав Дем'ян Ганул.

Источник: focus.ua