В Мережі з’явилися рендери майбутнього планшета Moto Tab G84

В Мережі з’явилися рендери майбутнього планшета Moto Tab G84

Останніми днями компанія Motorola активно та послідовно представляє безліч нових телефонів, які належать до популярної лінійки G. Серед останніх новинок – моделі Moto G14, G54 та G84.

Проте з’ясувалося що виробник не став обмежувати себе лише смартфонами. Інсайдери говорять, що Motorola готується до запуску нового планшета. Він називатиметься Moto Tab G84 і стане наступником моделі Moto Tab G70, яка була випущена ще у січні минулого року. З надійних джерел журналісти отримали ексклюзивні рендери майбутнього Moto Tab G84, і завдяки цим зображенням можна як слід роздивитися дизайн пристрою.

Як видно з рендерів, Moto Tab G84 матиме відносно значні рамки на всіх чотирьох сторонах і оснащений фронтальною камерою для селфі та відеодзвінків з горизонтальною орієнтацією. Якщо подивитися на задню частину планшета, можна побачити металевий корпус з двоколірною текстурою. Крім того, планшет буде оснащений однією 8-мегапіксельною камерою, на що чітко вказує друкований текст біля модуля камери. Ця 8-мегапіксельна камера буде доповнена спалахом.

Источник: root-nation.com