В мережі показали, який вигляд мала хвора Тіна Тернер під час своїх останніх виходів у світ

В мережі показали, який вигляд мала хвора Тіна Тернер під час своїх останніх виходів у світ

"Королева рок-н-рола" Тіна Тернер, яка померла 24 травня від тривалої хвороби, роками не зʼявлялася на публіці. Останній її вихід в світ відбувся ще в 2021 році, коли артистка вже страждала через наслідки раку кишківника, трансплантації нирки та інсульту.

Музикантка зʼявлялася на знакових для себе подіях, а не на всіх світських заходах. На фото та відео вона виглядала життєрадісною та активною. OBOZREVATEL вирішив показати, якою була зірка за кілька років до смерті.

У 2021 році Тіна Тернер висловила подяку за включення до Зали слави рок-н-ролу. Зірка з нагородою в руках багато сміялася, сидячи біля фортепіано. На захід вона не прийшла, але звернулася до шанувальників на відео.

У 2019 році співачка відвідала премʼєру бродвейської вистави "Тіна – Мюзикл Тіни Тернер", де її роль зіграла талановита Адрієнн Воррен. Артистка вийшла на сцену до акторки і звернулася до глядачів, до сліз їх розчуливши.

2019-й став останнім роком, коли виконавиця часто зʼявлялася на публіці. Вона відвідала Тиждень моди в Парижі, сходила на кілька вистав, присвячених своїй біографії, та спілкувалася з відомими зірками.

Відтоді майже на 4 роки Тіна Тернер зникла з поля зору шанувальників. Відомо, що вона страждала через онкологічне захворювання і пережила пересадку нирки, яку їй віддав чоловік. 

Источник: toneto.net