В Android було значно поліпшено систему перевірки додатків перед їх встановленням

В Android було значно поліпшено систему перевірки додатків перед їх встановленням

Тепер система безпеки працює як з Google Play, так і з додатками, що завантажуються зі сторонніх джерел.

Компанія Google оновила механізм функції Play Protect, додавши новий режим сканування додатків перед їх встановленням. Цей режим працює непомітно для користувачів, виконуючи сканування у фоновому режимі.

Тепер перед встановленням додатка система безпеки пропонує спочатку провести його сканування на наявність шкідливого програмного забезпечення та повідомляє, якщо таке виявлено. Потім користувач може натиснути кнопку “Не встановлювати додаток”. Ця функція доступна для завантажень як з Google Play, так і зі сторонніх джерел.

Антивірусна програма Google Play Protect завжди могла здійснювати перевірку застосунків у режимі реального часу, проте раніше використовували методи швидшої обробки, наприклад, аналіз історії сканування. Тепер програма працює на рівні коду, що дає змогу виявляти навіть шкідливе програмне забезпечення, яке використовує штучний інтелект та інші сучасні методи захисту від виявлення. Однак це збільшило час завантаження додатків.

Нова функція вже доступна користувачам в Індії. Очікується, що найближчими місяцями вона стане доступною і для користувачів в інших регіонах.

Источник: itechua.com