Уряд призначив нового голову Держспецзв'язку

Уряд призначив нового голову Держспецзв'язку
Кабінет Міністрів погодив призначення нового очільника Держспецзв'язку після того, як попереднє керівництво Служби потрапило в корупційний скандал. Також уряд призначив нового заступника міністра оборони та заступника глави Державної митниці.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук. 

Новим керівником Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації став Юрій Мироненко. Зазначимо, що після звільнення з цієї посади Юрія Щиголя, його обовʼязки тимчасово виконував Дмитро Маковський.

Чому звільнили попереднього главу Держспецзв'язку?

Ексглаву Держспецзв’язку Щиголя, його заступника та інших службовців підозрюють у заволодінні державними коштами на понад 62 млн гривень.

За даними слідства, упродовж 2020–2022 років власник приватної групи компаній у змові з керівництвом Держспецзв’язку розробив схему заволодіння бюджетними коштами, виділеними на закупівлю обладнання та програмного забезпечення.

Дії шістьох підозрюваних кваліфікували за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191Кримінального кодексу України. Це карається ув'язненням до 12 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років із конфіскацією майна.

Источник: hromadske.ua