Український сервіс Serpstat позначив росію «країною-терористом»: користувачі з рф обурені

Український сервіс Serpstat позначив росію «країною-терористом»: користувачі з рф обурені

Сервіс для SEO-спеціалістів Serpstat у меню вибору результатів видачі позначив росію «країною-терористом». Про це повідомив засновник групи IT-компаній Netpeak Group Артем Бородатюк.

«Гайз, мене читають багато айтівців. Не забувайте в ваших продуктах перейменовувати одну країну так, як це відповідає справжній реальності — см. скриншот», — написав Артем Бородатюк.

Також він додав скриншот повідомлення, яке надіслав до сервісу один з російських користувачів, якого обурило таке нововведення.

«Я вкрай обурений вашою політикою та вашою поведінкою. Що це за маячня? Ви ж російською пишете, це частково російський сервіс, а ведете себе, як у дитячому садку», — йдеться у листі користувача до сервісу Serpstat.

«Ви невже не розумієте, що є люди аполітичні, і користуються вашим сервісом і не хочуть вникати в цю політику, де немає правди, є лише інтереси інших олігархів та мастодонтів», — написав обурений користувач.

432111image.jpg (69 KB)

«Так тепер деяким „аполітичним“ користувачам Serpstat можна скидати „аполітичні“ фотки, як наші хлопці сидять у ваннах під сирену», — прокоментував лист Артем Бородатюк.

Источник: speka.media