Українські телеглядачі в грудні масово мігруватимуть в IPTV

Богдан Сизов

Різке підвищення тарифів українським провайдерам від медіагруп з 1 січня 2122 викликало масовий перехід телеглядачів на IPTV. Ніхто не хоче в новорічну ніч залишитися без телевізійного контенту. Історія з Ланетом показала, що жадібність медіамагнатів не має меж!

1111t.jpg (38 KB)

Провайдери намагаються впираться до останнього подиху, але картельна змова медіагруп, яка діє з мовчазного схвалення АМКУ, їм не залишить вибору. Альтернатива проста! Або новий договір з підвищеним, в черговий раз тарифом, або відключення від мовлення каналами медіагруп.

Причому, в черговий раз, різним провайдерам тарифи змінюють не однаково! Це означає, що виживуть не всі!

Що ж стосується самих глядачів зомбоящика, то і вони втомилися брати участь в розборках між каналами медіагруп Україна і 1 + 1! Крім того, дивитися по українському ТБ, чесно кажучи – особливо нічого.

1) Телеканали Футбол показують внутрішні матчі. Міжнародний футбол разом з Мегого вже переїхав в інтернет і чекає там вболівальників!

2) Жалюгідні ліцензійні версії шоу типу Маска і всякі Танці з зірками, мають наявність відсутності реальних зірок. Ті "зірки" можуть світити хіба що під Жашковом в районі елеватора!

3) На пів години нафталінового контенту-45 хвилин реклами!

Кажучи простою мовою, а чи потрібне ото провынційно-заангажоване ТБ пересічному україньцю по захмарній ціні? Цк ж не радянські часи, коли по всіх каналах КПРС і Брежнев, дивіться - хоч лусніть!

Просунуті користувачі уанета, не довго страждаючи, починають дивитися телик через ноутбук, планшет або мінікомп'ютер, підключений прямо до телевізора.
1187520.jpg (26 KB)

Для масового користувача зараз продаються тисячі видів Андроїд-боксів, які надають телеглядачеві 800 каналів за 1,5 долара на місяць.

 post_5cba00c4a03b6.jpg (146 KB)

Українські провайдери хочуть  достукатися до Президента України, навіть створили петицію.

петий.png (76 KB)

Тільки навряд чи він відреагує на неї позитивно. На думку експертів: Рінат Леонідович  досяг певного успіху в медіавійні з Володимиром Олександровичем і раз така справа, то нехай і відключаються його канали. Як то кажуть – згоріла хата, гори й сарай.

Так що, шановне панство, шукайте вже в грудні собі гарного високошвидкісного провайдера. Бо інакше – вашому тєілку капут.