Українська студія анонсувала гру про звільнення окупованих територій з допомогою дрона

Українська студія анонсувала гру про звільнення окупованих територій з допомогою дрона
Вихід мобільної версії гри запланований на 2024 рік.

Українська студія Keep Up Games анонсувала мобільну гру «Drone 'em all» про звільнення окупованих територій з допомогою дронів. Вихід сатиричної аркади на iOS та Android очікується у 2024 році.

«Це  гра для мобільних гравців, яким подобаються мультяшний екшн, сатира і чорний гумор.

Соларпанкова країна Воляндія, що населена волелюбними антропоморфними котами, зазнає вторгнення навали Zорків. Брутальна війна, розпочата через пропаганду і неприйняття цінностей нації Котиків  головна тема гри.

Ми використовуємо гіперболізацію та мультяшний стиль для розмови на серйозні та болючі теми. Так передаємо український погляд на наш біль під час війни», — зазначили розробники.

Основа для проходження гри  керування дроном під щільним вогнем ворогів, та їх ураження. Спрощене керування та ізометрична камера дають максимальний фокус на полі бою. На кожному рівні гравець матиме кілька завдань на вибір.

Гра також матиме автозгенеровані рівні, на яких окрім знищення окупантів також можна буде й просто досліджувати довколишній світ. Процедурно генеруватимуться і події, створюючи комедійні ситуації, в яких висміюється недолугість та дурнуватість Zорків.

Стежити за підготовкою гри можна у соціальних мережах розробників в Телеграмі та X.

Источник: ms.detector.media