Uklon став резидентом Дія.City

Uklon став резидентом Дія.City

Український онлайн-сервіс виклику авто Uklon став резидентом Дія.City – спеціального податкового режиму для компаній із сектору високих технологій

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров.

“Дія.City зростає — Uklon доєднався до найкращого податкового простору Європи.

Вітаю Uklon у Дія.City. Менші податки, інструменти венчурного інвестування, спеціальні правові умови й інші переваги простору допоможуть компанії швидше розвиватися та масштабуватися на міжнародні ринки”, – написав Федоров.

Він також додав, що Uklon — це топова українська компанія, яка запустила перший в Україні сервіс для виклику авто онлайн. Компанія розвиває цілу екосистему власних ІТ-продуктів — від застосунку для водіїв до CRM-системи, щоб сотні тисяч користувачів щодня могли замовляти таксі в кілька кліків.

До слова, учасниками Дія.City, спеціального податкового режиму для компаній із сектору високих технологій, стали вже понад 500 представників галузі. Проєкт Дія.City продовжує розширюватися, навіть незважаючи на військові дії та блекаути, зазначають у відомстві.

Це свідчить про те, що українська економіка продовжує розвиватися, при цьому ставка робиться саме на технологічний сектор.

Зокрема, резидентами проєкту стали такі бренди, як Nanit Robot – стартап, який розробляє edtech-hardware для дітей та дорослих. Avenga – IT-консалтингова та інжинірингова платформа, 30 її офісів розкидані по всьому світу. EasyPay — один із найбільших небанківських операторів платіжних та фінансових сервісів в Україні. Mate Academy – освітній майданчик для IT-спеціальностей. Sensorama Lab – розробник імерсивних рішень.

Источник: psm7.com